Promocja na Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Wysokie oceny Teenage Mutant Ninja Turtles - zapłać 4 zł i zagraj już jutro!

Już jutro na rynku zadebiutuje nowa gra o Wojowniczych Żółwiach Ninja. Tytuł od dnia premiery dostępny będzie w abonamencie Xbox Game Pass. Oznacza to, że możecie zagrać w Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge za jedyne 4 zł! Warto zauważyć, że produkcja zebrała świetne oceny w przedpremierowych recenzjach – aż 87 punktów Metascore. Szykuje się więc wielki hit dla fanów gier Beat ’em up w stylistyce retro 🙂

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge za 4 zł w Xbox Game Pass

Wszyscy nowi oraz wybrani powracający abonenci mogą aktywować miesiąc XGP Ultimate w promocyjnej cenie i zagrać w TMNT: Shredder’s Revenge za jedyne 4zł. Jeśli zamierzacie korzystać z subskrypcji XGP przez dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik, który pozwoli na zakup 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 34,26 zł:

Krok 1 – Zakup 3 miesiące Xbox Live Gold za €6.47 (30,26 zł) z kodem LOWCYGIER w Eneba.

Krok 2 – Zaloguj się na swoje konto Microsoft i wykorzystaj zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com. Po udanej aktywacji wyświetli się komunikat o włączeni płatności cyklicznych, na które należy się zgodzić. Pozwoli to otrzymać dodatkowy miesiąc Golda gratis.

Krok 3 – Skorzystaj z promocji i zakup miesiąca Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł w MS Store.

Krok 4 – Podczas finalizacji transakcji strona zapyta, czy skorzystać z konwersji i zamienić uzbierane 4 miesiące XBL Gold na Xbox Game Pass Ultimate. W zamian za wyrażenie zgody, otrzymacie 5 miesięcy XGP Ultimate za 34,26 złotych.


Recenzje Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Przedpremierowe recenzje krytyków zapowiadają, że otrzymaliśmy prawdziwy hit dla fanów Beat ’em upów. Recenzenci chwalą szczególnie system walki oraz piękna grafikę retro. Zwracają też uwagę na doskonały soundtrack, dużą dawkę humoru i masę nawiązani do kreskówek z lat 80. W serwisie Metacritic TMNT: Shredder’s Revenge w wersji na konsole Xbox może pochwalić się średnią na poziomie aż 87 punktów Metascore!

Promocja na  TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES: SHREDDER'S REVENGE

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.