Promocja na The Quarry

The Quarry na PC za 177,71 zł, edycja Deluxe za 212,99 zł w K4G - dzisiaj premiera!

Za nami premiera The Quarry. Nowa gra studia Supermassive Games zadebiutowała na rynku dzisiaj (10.06) i jest dostępna w promocyjnej cenie w cyfrowym sklepie K4G. Tytuł w wersji na PC móżcie zakupić już za 177,71 zł.

Cena z kodem zniżkowym LOWCY8OFF

Ceny uwzględniają prowizję za płatność kartą. Aby uzyskać podane kwoty, należy zrezygnować z dodatkowo płatnej ochrony kupującego.


The Quarry w wersji na PC doczekało się już 65 recenzji w serwisie Metacritic. Tytuł otrzymał również średnią na poziomie 79 Metascore co oznacza, że jest to jedna z najlepiej ocenianych gier Supermassive Games. Interaktywny slasher chwalony jest za ciekawą historię, doskonale zarysowane postacie oraz fenomenalną mimikę twarzy bohaterów. Wielu recenzentów zwraca uwagę, że The Quarry powinno przypaść do gustu zwłaszcza fanom Until Dawn.

Promocja na The Quarry PC

Na Steam gra może się aktualnie pochwalić 70% pozytywnych recenzji. Należy jednak zwrócić uwagę, że do tej pory użytkownicy opublikowali zaledwie 150 opinii.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.