Polecamy

Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 23,19 zł, 6 miesięcy za 94,59 zł, 17 miesięcy za 217,33 zł

Łowcy, wiemy jak mocno Xbox Game Pass przypadł Wam do gustu („Jest w Game Passie.”, „Gra pewnie trafi do Game Passa.”, „Zagram jak będzie w Game Passie albo na Epicu.” – nasz ulubiony ʕ·͡ᴥ·ʔ), dlatego też postanowiliśmy przekopać się przez „promocje na Xbox Game Pass” i przygotować poradnik pozwalający zakupić aż do 17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate (Xbox One + PC) za jedyne 213,78 zł!

AKTUALIZACJA

Zaktualizowaliśmy artykuł o nowe ceny ofert na Xbox Game Pass.

4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate 23,19 zł

Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. Zawsze możecie utworzyć nowe konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z tego linku.
 2. Kupujemy Xbox Game Pass na XOne na 1 miesiąc za 15,19 zł w CDKeys.
 3. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, upewniając się, że płatności cykliczne są wyłączone. Za ich włączenie Microsoft zaoferuje Wam dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później wyłączyć.
 4. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł z tego linka. Uzbierane trzy miesiące zostaną przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 4 miesięcy.

6 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate 94,59 zł

Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. Zawsze możecie założyć kolejne konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z tego linku.
 2. Kupujemy Xbox Game Pass na XOne na 3 miesiące za 86,59 zł z CDKeys.
 3. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, upewniając się, że płatności cykliczne są wyłączone. Za ich włączenie Microsoft zaoferuje Wam dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później wyłączyć.
 4. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł z tego linka. Uzbierane pięć miesiący zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 6 miesięcy.

17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 217,33 zł

Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. Zawsze możecie utworzyć nowe konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy 12 miesięcy Xbox Live Gold z Eneba za 194,14 zł z kodem LOWCYGIER
 2. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, upewniając się, że płatności cykliczne są wyłączone. Za ich włączenie Microsoft zaoferuje Wam dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później wyłączyć.
 3. Kupujemy Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z Microsoft Store
 4. Kupujemy Xbox Game Pass na XOne na 1 miesiąc za 15,19 zł w CDKeys.
 5. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, upewniając się, że płatności cykliczne są wyłączone. Za ich włączenie Microsoft zaoferuje Wam dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później wyłączyć.
 6. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł z tego linka. Uzbierane szesnaście miesięcy zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 17 miesięcy.

Promocja dla aktualnych subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

Wprawdzie oferty dla aktywnych subskrybentów Game Pass Ultimate są mniej okazałe, niemniej jednak nawet oni nie muszą płacić pełnej ceny za abonament.

Wystarczy, że kupicie Xbox Game Pass na XOne na 3 miesiące za 86,59 zł z kodem LOWCYGIER z Eneba. 3 miesiące Xbox Game Pass zostaną przekonwertowane na 2 miesiące Ultimate (PC+Xbox One).

Promocje na Xbox Game Pass Ultimate a powracający subskrybenci

Dotychczasowi subskrybenci mogą założyć zupełnie nowe konto w Microsoft Store i skorzystać z wszystkich opisanych tu promocji. Nowo utworzone konto należy ustawić jako „konsola domowa”. Umożliwi to granie i zbieranie achievementów na „głównym” koncie, nawet jeśli nie jest aktywny na nim abonament Xbox Game Pass. Do tego aby cieszyć się ze wszystkich korzyści nowego, „gamepassowego” nie jest konieczne bycie na nim zalogowanym! 😉


Czym jest Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która łączy 3 różne usługi:

 • Xbox Game Pass na PC
 • Xbox Game Pass na Xbox One
 • Games With Gold

Abonament umożliwi dostęp do ponad 197 gier na PC oraz 236 gier na Xbox One. Pełną listę tytułów znajdziecie tutaj.


Ok… macie już Xbox Game Pass Ultimate i zapewne zastanawiacie się po jakie gry sięgnąć w pierwszej kolejności? 🙂 Odsyłamy Was do artykułu „Top 20 gier dostępnych w abonamencie Xbox Game Pass na PC, w które warto zagrać” (link).

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.