Promocja na Neon White

Neon White na PC tanio w K4G – wysoko oceniany FPS z elementami gry karcianej za 68 zł (akt.)

W sklepie CDKeys możecie zakupić Neon White na PC w historycznie najniższej cenie. Klucz Steam z grą kosztuje 67,97 zł. Bezpośrednio na Steamie gra została wyceniona na 89,99 zł.

Gdzie kupić Neon White najtaniej

Aktualnie Neon White jest dostępne w najniższej cenie w ofercie internetowego sklepu K4G:

Gra w formie klucza Steam.

Cena uwzględnia prowizję za płatnoćś kartą. Aby uzyskać podaną kwotę, należy zrezygnować z dodatkowo płatnej ochrony kupującego.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.


Recenzje Neon White

Niecodzienny miks strzelanki z grą karcianą zadebiutował na rynku wczoraj i od tej pory zebrał mnóstwo pozytywnych opinii. Duża zasługa w tym soundtracku od Machine Girl i szaleńczo szybkiego tempa gry. W serwisie Metacritic produkcja może pochwalić się aż 89/100 Metascore. Średnia została wyciągnięta z 20 opinii krytyków branżowych. Bardzo zbliżony wynik udało się uzyskać na Opencritic – 89/100 z 34 recenzji.

Wiemy, że opinie redaktorów nie zawsze są miarodajne, więc warto też przytoczyć jak ciepło Neon White zostało przyjęte przez samych graczy. Na Steamie aż 98% recenzji użytkowników jest pozytywne.


Aktualne promocje na Neon White

Poniższa tabelka zawiera aktualne i największe zniżki na pecetowe wydanie gry Neon White:


Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.