Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER

PlayStation Network Card 100 PLN (PL) PSN Key POLAND – 83,08 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Doładowanie PlayStation Network o wartości 100 PLN za 83,08 zł w Eneba"

 1. Witam, mam problem kilka dni temu tj. 12.10 chcialem zakupic 2 kody ps 100, w trakcie realizacji transakcji pojawil się komunikat ze nie doszla do skutku , a na koncie zablokowalo mi 177 zl. Blokada jest do dzisiaj jednak kodów nie mam:/ czy ktoś miał podobny problem?

    1. To normalne, kasę przy płatności kartą zawsze szybko blokują a gdy transakcja nie dochodzi do skutku (strona sprzedające nie zaakceptuje płatności) to zwrot może trwać nawet 7 dni.

  1. Lepiej napisz do nich, brałem w środę 4 kody coś się wykrzaczyło przy płaceniu przez PP, więc napisałem do supportu. Przeprosili i zaproponowali doładowanie na ich stronie ale w EUR. Zgodziłem się i dziś mi wrzucili pieniądze na portfel. Płacąc z portfela masz mniejsze opłaty niż przez PP (nie zapomnij dodatkowo o kodzie łowców). Kupiłem tym sposobem 4 kody i zostało mi jeszcze 4,18 euro w wallecie. Generalnie doładowałem więc brakująca do 18,99 euro kasę (płacą przez przelewy24 blikiem) za piąty kod zapłaciłem więc 64,39 zł 🙂

 2. Kupiłem 3 kody z czego jeden nie dziala… Zobaczymy jaka dostanę odpowiedź po zgłoszeniu problemu 🙁

  1. Też tak raz miałem i się okazało, że kod jest poprawny tylko w sklepie PSN jest ograniczenie do 300 zł jak wydałem jedną 100 zł to mogłem doładować kolejnym kodem (może masz ponad 200 zł doładowane i dlatego tej trzeciej stówki nie chce Ci dodać).

   1. Jeżeli Ci się nie pojawia to zakładam, że jesteś za granicą tak jak ja. Musisz z polskiego IP. Ja zrobiłem to przez telefon, z polskiej karty.

 3. Kod zakupiony bez problemu, pytanie na przyszłość – można jakoś zmienić wyświetlaną walutę? Na telefonie mi się to nie udało.

 4. Ciągle mam „Coś poszło nie tak z tą płatnością” już próbowałem karty, pp, przelewow24 nie wiem o co chodzi, banki i revolut nie dzialają

 5. Jakby ktoś chciał jeszcze trochę przycebulić to znalazłem dodatkowy sposób na eneba:
  1. Wybrać płatność w EUR
  2. Następenie przelewy24
  Kurs na przelewy24 jest korzystniejszy można jeszcze urwać parę złoty