«

»

Borderlands: The Pre-sequel! za ok. 24 złote w cdkeys

Polecamy Borderlands: The Pre-sequel! za ok. 24 złote w cdkeys

Borderlands: The Pre-sequel! PC – 4.74 GBP (24,31 zł) – Steam
Borderlands The Pre-Sequel Season Pass PC – 6.64 GBP (34,06 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższe ceny, musicie zmienić walutę na GBP (w prawym górnym rogu ekranu) i wykorzystać kod na 5% rabatu za polubienie fanpage sklepu cdkeys.com na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych.

 • fun

  Na PS3 jest za 12,5zł plus 6zł przesyłka do kiosku ruchu – 3kropki.

 • Szkoda kasy, gra jest strasznie slaba…lepiej kupic dlc do B2.

  • Nie zgadzam się, że jest strasznie słaba. To po prostu to samo co B2 tylko w kosmicznej scenerii. Poza koniecznością uzupełniania zapasu tlenu i zmniejszoną grawitacją nie spotkamy tu większych innowacji i rewolucji. Ukończenie gry i zrobienie wszystkich zadań pobocznych zajęło mi około 30h. Z chęcią kupiłbym season passa ale za taką cenę się nie opłaca, bo dodaje tylko jedną kampanię fabularną, arenę i dwie postacie.

   • Też się zastanawiam nad Season Passem, ale jak tak patrzę na zawartość to szału nie ma :/

   • Season Pass nie warto kupować. Nigdy tanio nie będzie. Jak ktoś chce DLC to polecam osobno złowić w promocji CLaptastic Voyage, bo ma świetną kampanię.

   • Wielu ludzi odrzuciło wszechobecność australijskiego angielskiego, australijskich inside-joke’ów (bo i 2K Australia to poczyniło). Ale jak potraktuje się Australijczyków jako ludzi z księżyca, to w sumie ma sens. 😀 Tlen to akurat mały problem (się tego obawiałem – że trzeba będzie pędzić w grze od gejzera do gejzera), bardzo fajne są bronie laserowe + element lodowy. Ogólnie, PreSequel stawiałbym wyżej od jedynki – nadal to fajna gra, ale po wyjściu B2 temat został zamieciony i pewne rozwiązania mechaniki, czy wręcz ubogi rozwój postaci pierwszej części zniechęca.

  • Kafar

   Chyba sobie kpisz. Może i w pewnych sprawach nie dorasta do pięt BL2 ale to wciąż świetny shooter

  • Troll detected.
   W tańszych cenach grę opłaca się kupić. Skoro ktoś lubi B2 to Pre-Sequel też polubi. To po prostu taki spin-off, który warto kupić gdy jest w niższej cenie. Ludzie go głównie hejtuja przez cenę. Bo owszem w dniu premiery i za normalną cenę to jest za dużo,ale za 25zł to już jest atrakcyjna gra,która dostarcza wiele godzin gry.

   Season pass to natomiast inna sprawa. Nie wiem czemu, ale w 99% przypadkach w grach season jest nieopłacalny. W Pre-Sequel jest jeszcze bardziej nieopłacalny, bo nie ma tam nic sensownego. Jak ktoś myślał o dlc, to warto kupić tylko Claltastic Voyage bo to jedyne większe dlc (zawierające kampanie fabularną).

 • Ta gra w momencie premiery (niecałe 2 lata temu) była do wyrwania za 5 funtów.
  To był błąd chyba na Amazonie, kupowałeś Borderlands 2 a wysyłali kod do Pre-sequel. Piękna cebula wtedy poszła 🙂

  • Nie na Amazonie, a na GAME.

  • 1stBruner

   Kupiłem na wyprzedaży Steam (20.03.2016) za kwotę 4,80€ z portfela (~21PLN)