Assassin's Creed Unity na Xbox One za 4 złote w cdkeys

Assassin’s Creed Unity Xbox One – Digital Code – 0,94 EUR (4,04 zł)

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na EUR w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Assassin’s Creed Unity na Xbox One za 4 złote w cdkeys"

 1. Skąd oni te kody biorą, że takie tanie? Płatki śniadaniowe już więcej kosztują…

  1. Przywilej konsoli xbox 360 i xbox One. Unity było recenzowane w złym świetle od początku i dlatego tak to wszystko się potoczyło. Na PC widziałem za 15zł.

   1. Na X360 Unity nie ma 😉 Gra na początku miała bardzo złe opinie ze względu na zwaloną optymalizację, ale obecnie działa ona całkowicie prawidłowo. Nie bardzo uzasadnia to aż tak niskiej obecnej ceny – nie żebym narzekał czy coś 🙂 Dodatkowo w ramach przeprosin Ubi dało za darmo spory dodatek Dead Kings do każdej kopii gry. Sam kupiłem ją pół roku temu za 21 złotych (wersja PC), gdy Paypal dokładał się do połowy kwoty zamówienia z okazji jakiegoś święta w Japonii bodajże. Gdzie widziałeś cenę 15 złotych? Dosyć uważnie śledziłem cenę Unity i nigdy nie widziałem by zeszła ona niżej niż 30 złotych, nawet w keyshop’ach.

    1. Zapewne w takim wypadku pomyliłem ją z ceną Xbox One. Dziękuję za te informacje.

    2. Jakiś czas temu ukończyłem Black Flag. Jeszcze Rogue i zabieram się za Unity.

    3. Moja subiektywna opinia – Black Flag świetny, Rogue dosyć przeciętny (ale zły też nie jest – odmienna perspektywa jest miłą odmianą), a Unity całkiem przyjemny (chociaż fabuła też nie porywa). I tak wszystkie warto ograć 😉

    4. Miejmy nadzieję, że najnowszy Assassins będzie miał świetną fabułę i zachwyci mnie tak samo jak poznawanie kultury azjatyckiej w Sleeping Dogs.

  1. Grało się całkiem przyjemnie, nie było jakiś problemów z grą.

 2. niedługo to będą dopłacać za zakup, pomimo tak niskiej ceny jaka była ok 8 zł i tak obniżają, ciekawa sprawa

 3. Szkoda, że nie na PC: nie przepadam za tą serią – ukończyłem wyłącznie Black Flag, bo uwielbiam pirackie klimaty – ale bym uzupełnił bibliotekę małym nakładem kosztów. 😀