Promocja na Archvale

Archvale na PC w historycznie najniższej cenie 34,01 zł w GamersGate

W cyfrowym sklepie GamersGate możecie zakupić tanio Archvale (klucz Steam). Tytuł dostępny jest w historycznie najniżej cenie 34,01 zł.

Oferta obowiązuje do 29 sierpnia, do godziny 23:59.

Archvale w Xbox Game Pass!

Łowcy, przypominamy że od dnia premiery Archvale dostępne jest w usłudze XGP w wersji na PC, konsole Xbox oraz w Chmurze. Dla nowych i niektórych powracających abonentów wciąż dostępna jest promocja na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 293 zł. Posiadacze kont z aktywną subskrypcją mogą skorzystać z oferty na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97,62 zł. Szczegółowe informacje na temat usługi Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.


Archvale to wymagająca gra RPG akcji z pixelową grafiką. To co wyróżnia ten tytuł to oparta na umiejętnościach gracza walka z elementami bullet hell. Naszym zadaniem jest nie tylko pokonanie przeciwników, ale też sprawne unikanie wrogich pocisków. Produkcja została bardzo dobrze przyjęta przez recenzentów, zdobywając 82/100 Metascore. Docenili ją również gracze, gdyż na Steam może się pochwalić 89% pozytywnych opinii, spośród prawie 1300 recenzji.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.