Promocje na PlayStation 5

Znaleziono 10 wpisów

Hot Deals oferta dnia w Euro RTV AGD - telewizor LG OLED65C9

LG OLED65C9 – 7999,00 zł

OLED 65C9 to najnowszy telewizor z niezwykle popularnej serii LG, wybieranej ze względu na wysoką jakość obrazu. Model z 2019 roku cechuje się specjalnymi funkcjami dla graczy: Variable Refresh Rate (VRR) oraz Auto Low Latency Mod (ALLM). Jako jeden z nielicznych TV na rynku odbiera sygnał 4K 120Hz przez port HDMI 2.1, co sprawia, że jest bardzo przyszłościowym zakupem w kontekście nadchodzących premier konsol PS5 i Xbox Scarlett.

Zdaniem Digital Foundry, telewizory Oled B9 / C9 to najlepsze telewizory do grania w 4K HDR. Źródło: Twitter / Eurogamer.

Promocja na świetny 65 calowy telewizor do gier. Sony 65XF9005 za 4999 zł w Euro RTV AGD

Sony KD-65XF9005 – 4999 zł

Darmowa dostawa.

Jest to najlepszy w swoim przedziale cenowym telewizor do grania na konsoli. Posiada wyjątkowo niski czas opóźnienia oraz wsparcie dla premium HDR. Na plus przemawia także matryca VA 120 Hz oraz jasność na poziomie ponad 1000 nitów. Według ekspertów z HDTV Polska, telewizor jest „totalnie w innej lidze niż konkurencja z tego segmentu”. Oferta z Euro jest historycznie najniższą ceną za ten sprzęt.

Playstation Plus na 12 miesięcy za 180 złotych w polskich sklepach (lub 167,18 zł w cdkeys)


Przypominamy, że subskrypcję możecie taniej zakupić w cdkeys:


Możecie też kupić dostać 12 miesięcy + 20 złotych salda na gry za 169,86 zł, łącząc promocję na PS Store z gifcardami z Eneba.

  Polecamy

Playstation Plus na 12 miesięcy + 32 złote do wydania w Playstation Store za 166,26 zł

Krok 1 – zakup dwa doładowania 100 zł w Eneba

Krok 2 – dodaj środki do portfela na stronie Playstation Store

Krok 3  kup 12 miesięcy plusa w promocyjnej cenie na Playstation Store. Uwaga – oferta dotyczy tylko osób bez aktywnej subskrypcji (nowych i dotychczasowych klientów)

Krok 4 – pozostałe 32 złote możesz wydać na dowolne gry! Przykładowo:

PlayStation 5 oficjalnie zapowiedziane. Znamy przybliżoną datę premiery

Sony oficjalnie zapowiedziało swoją kolejną konsolę, informując jednocześnie, że będzie ona nazywać się po prostu PlayStation 5. Potwierdzono też wcześniejsze spekulacje co do daty premiery – konkretny dzień i miesiąc nie padły, ale wiemy, że trafi ona na rynek w okresie świątecznym 2020 roku. Warto przypomnieć, że w tym samym czasie ma zadebiutować także nowy Xbox.

Już wcześniej wiedzieliśmy, że nowa konsola będzie wyposażona w dysk SSD, który znacząco skróci czasy ładowania. Teraz dodano zaś, że możemy oczekiwać także rozbudowanych i bardziej zaawansowanych technicznie kontrolerów. Te będą oferować między innymi haptyczne wibracje i adaptacyjne spusty, które mają zapewnić jeszcze lepsze doznania i większy realizm, a także lepszą baterię i port USB-C. Szef Bluepoint Games (ekipy odpowiedzialnej m.in. za remake Shadow of the Colossus) dodał również, że studio to pracuje nad „dużym” tytułem na PlayStation 5.

źródło: wired.com