Promocje na inne platformy

Promocyjne ceny gier na starsze konsole takie jak PlayStation 2, czy Nintendo Wii.

W sieci sklepów Media Expert możecie zakupić taniej Nintendo Game & Watch: The Legend of Zelda. Po wykorzystaniu kodu rabatowego, za retro-konsolę zapłacicie 149 zł. Według portalu Ceneo, cena tego urządzenia w innych sklepach zaczyna się aktualnie od 190 zł.

Czytaj więcej

Wczorajsze wydarzenie GeForce Beyond przyniosło nam kilka ciekawych informacji. Szczególnie zachwyceni powinni być gracze korzystający z GeForce Now, którzy dowiedzieli się, że jeszcze w tym miesiącu będą mogli zagrać w swoje ulubione tytuły w lepszej jakości. Plan z RTX 4080 zastąpi dotychczasową najmocniejszą opcję z RTX 3080. Co najlepsze – cena subskrypcji nie ulegnie zmianie.

Czytaj więcej

Pod koniec września dowiedzieliśmy się, że Google postanowiło zakończyć wsparcie swojej usługi pozwalającej na granie w chmurze. W specjalnym wpisie informowaliśmy, że Google Stadia zostanie zamknięte 18 stycznia 2023 roku! W tym samym czasie firma Ubisoft zapowiadała, że planuje przeniesienie posiadanych przez użytkowników gier z Google Stadia do klienta Ubisoft Connect. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie tych słów oraz szczegóły dotyczące migracji tytułów francuskiego wydawcy.

Czytaj więcej

W polskim oddziale sklepu Amazon pojawiła się promocja na Amiga TheA500 Mini. Retro konsola emulującą Amigę 500, 600 i 1200 dostępna jest za jedyne 395,17 zł. Według Ceneo cena Amiga TheA500 Mini w polskich sklepach zaczyna się od 499 zł.

Czytaj więcej

Wystartowała wyprzedaż Weekend Limitowanych Okazji w RTV Euro AGD. Tylko do poniedziałku możecie skorzystać z promocji na sprzęt gamingowy, konsole oraz figurki PDP Pixel Pals.

Czytaj więcej

W internetowym sklepie RTV Euro AGD, wykorzystując specjalny kod rabatowy możecie zakupić tanio My Arcade Micro Player. W promocyjnej cenie 39,99 zł dostępne są trzy warianty retro konsoli.

Czytaj więcej

W internetowym sklepie Morle.net, wykorzystując nowy kod rabatowy, możecie zakupić taniej Game & Watch: The Legend of Zelda. Najnowsza retro-konsola Nintendo dostępna jest w promocyjnej cenie 155 zł.

Czytaj więcej

Google Stadia już niedługo zostanie zamknięta. Co prawda gracze mogą liczyć na zwrot pieniędzy za zakupione gry i sprzęt, ale jest jeszcze inny problem. Niektórzy poświęcili mnóstwo godzin na zabawie w chmurze, utrata rozwijanej miesiącami postaci może być więc niezwykle bolesna. Na szczęście rodzimy CD Projekt Red stanął na wysokości zadania!

Czytaj więcej

W ofercie polskich sklepów Media Expert, Avans i Electro pojawiła się promocja na Dobry rok. Za wysoko ocenianą grę planszową dla maksymalnie 5 graczy zapłacicie 99 zł.

Czytaj więcej

W ofercie sklepu Media Markt dostępna jest promocja na Amiga TheA500 Mini. Retro konsola emulująca Amigę 500, 600 i 1200 kosztuje 469 zł. Podaną cenę otrzymacie po użyciu w koszyku specjalnego kodu zniżkowego.

Czytaj więcej

Ostatnio w sieci pojawiła się wiadomość, że Google zdecydowało się zakończyć wsparcie swojej usługi umożliwiającej granie w chmurze. Jak już wspominaliśmy, Google Stadia zostanie zamknięte 18 stycznia 2023 roku! Firma Ubisoft postanowiła wyjść naprzeciw tym problemom i zapowiedziała, że umożliwi przeniesienie posiadanych gier z Google Stadia do klienta Ubisoft Connect.

Czytaj więcej

Premiera Google Stadia odbyła się pod koniec 2019 roku. Internetowa usługa umożliwiająca granie w chmurze była od tamtego czasu systematycznie rozwijana. Gigant z Mountain View ma jednak w zwyczaju dość częste porzucanie swoich projektów. Plotki o zamknięciu Google Stadia pojawiały się już w momencie debiutu usługi. Przybrały one jednak na sile rok temu, gdy firma zlikwidowała wewnętrzna studia tworzące gry ekskluzywne. Zdementowano wtedy jednak wszystkie takie pogłoski. Dziś już oficjalnie wiemy, że Google Stadia zostanie zamknięte 18 stycznia 2023 roku! Jest to oficjalna wiadomość z blogu platformy.

Czytaj więcej

Firma Logitech zaprezentowała oficjalnie swoje najnowsze gamingowe urządzenie. Konsola Logitech G Cloud Gaming Handheld została stworzona z myślą o mobilnym graniu w Chmurze. Sprzęt będzie współpracował z Xbox Game Pass (Cloud Gaming) oraz Nvidia GeForce Now. Premiera Logitech G Cloud Gaming Handheld odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Czytaj więcej

W niemieckim oddziale sklepu Amazon pojawiła się możliwość złożenia zamówienia na pre-order SEGA Mega Drive Mini 2. Retro konsola zawierająca 60 gier kosztuje niecałe 560,52 zł, wliczając w to wysyłkę do Polski.

Czytaj więcej

W internetowym sklepie RTV Euro AGD możecie składać zamówienia na pre-order Evercade EXP. Przenośną retro konsolę możecie zakupić w przedsprzedaży już od 699 zł. Warto zauważyć, że urządzenie to będzie korzystać z takich samych nośników (kartridży) z grami jak Evercade i Evercade VS.

Czytaj więcej

W ramach oferty Hity Dnia, w internetowym sklepie RTV Euro AGD, możecie zakupić zestawy z grami od Interplay na konsolę Evercade w promocyjnej cenie. Po wykorzystaniu kodu rabatowego, cena obu kolekcji zostanie obniżona do 59,99 zł.

Czytaj więcej