X

«

»

Two Worlds II GOTYE za 9,99 zł w KŚ Gry

KS gry2

W ramach specjalnej promocji możemy kupić cyfrową wersję czasopisma „Komputer Świat Gry” z pełną wersją gry Two Worlds II GOTYE za 9,99zł.

Zakupu należy dokonać z użyciem aplikacji KŚ+. Uzyskany kod należy aktywować w sklepie gram.pl

Promocja trwa do 5-go maja

 • Nomado

  Krótko mówiąc: na chwilę obecną jest to bubel pierwszej wody.
  Zainstalowałem apkę (na marginesie całkiem sympatyczna), pobrałem kody, ściągnąłem archiwum z grą i „TwoWorlds2GotY_setup.zip: Unexpected end of archive”. Grę ściągałem kilka razy z linka podanego w mailu, ze stronki gram.pl/ksplus/ oraz wedle wskazówek podanych w KŚG. Za każdym razem to samo.
  Jeżeli to tylko mój problem i innym wsio działa to dajcie znać.

  • Nomado

   Wycofuje się z marudzenia. Okazało się, że bezproblemowo otwiera archiwum 7zip. Nie wiem czemu mój winrar głupiał za każdym razem, ale zainstalowanie 7zipa pomogło.

  • arrathog

   Bo Winrarowi blizej do IZArcZipa (czy jakos tak),a 7zip to inna bajka troche – to 2 odmienne interpretacje specyfikacji formatu zip.

  • Skapiradlo

   Pewnie używasz starszej wersji Winrara – one nie obsługują niektórych nowszych metod kompresji i stąd problem/błąd. Zdarzyło mi się to sporadycznie (parę razy) ale aktualny 7zip zawsze daje radę. Sam używam stareńkiego Winrara 3.51 z darmowej licencji PCA Special Offer chyba jeszcze z 2008 r. (nie udało mi się dotąd trafić nowej darmowej akcji ani wyraźnej obniżki, a wydawanie ~120 zł na winrara do domu na każdy komputer osobno przy świetnym 7zipie uważam za bezcelowe. I tak używam głównie dla wygodnej linii komend, danych naprawczych itp, a do pakowania dla siebie 7zip) – w porównaniu ze 120 zł z dożywotnią aktualizacją i licencją na dowolną ilość prywatnych komputerów przy zastosowaniach niekomercyjnych wydanych na Total Commandera kupowanego bezpośrednio od Ch. Ghislera (przysyła nawet hadcopy i fakturę pocztą lotniczą ze Szwajcarii) oferta Winrara jest IMHO niewarta tych pieniędzy dla użytkownika domowego mając alternatywę w postaci 7zipa, który cały czas świetnie się rozwija i nowe wersje wykorzystują już 4 rdzenie przy kompresji do 7zip (nie tylko zip deflate jak wcześniej), a jego główną bolączką jest GUI ze sktórami klawiszowymi do których nie mogę się przyzwyczaić oraz trochę dziwna linia komend.