PC Gamer ze steamowym Rome: Total War Gold za pół ceny

Z okazji jubileuszowego, 250 numeru brytyjskiego czasopisma PCGamer, wydawnictwo przygotowało specjalną ofertę cenową. Za jedyne €1.59 kupić możecie pismo w wersji digital, a jako bonus otrzymacie klucz steam do Rome Total War: Gold Edition.

Magazyn możecie ściągnąć w wersji na iPada/iPhone’a, bądź w wersji na PC/Mac/Android.

Aby otrzymać grę musicie wysłać potwierdzenie zakupu na adres e-mail podany w linku poniżej.

Więcej informacji >>TUTAJ<<

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "PC Gamer ze steamowym Rome: Total War Gold za pół ceny"

 1. Jest to pół ceny na wersję digital, która domyślnie jest o połowę tańsza od pisma na papierze. Szkoda, że CD-Action nie umożliwia takiej opcji zakupu. Przecież i tak dają gry na steam…

  1. No, nie do końca dają gry na steam. Z ostatniego numeru jedyna gra warta uwagi nie była steamowa, a Sniper mniej wart uwagi także nie był na steam. Jedynie Blades of Time.

 2. Tak, tylko nie wszyscy mają takie łącze aby pobrać 10 GB w Polsce i puki to się nie zmieni nawet jeżeli gra jest na steam, płyta jest obowiązkowa 🙂 Tylko jak tu zabrać do świątyni dumania taką cyfrową wersję jeżeli nie chcesz się męczyć z dodykowym ekranem 🙂

 3. to gdzie Ty żyjesz, własnie w Polsce net już dawno nie jest rarytasem, 10 GB to ja ściagam w około 45 min i wiekszośc moich znajomych tak samo. Aha i żeby nie było, net za 40 zł wiec nie rób z nas afryki …

  1. To zależy też od tego, gdzie mieszkasz. Jak w Warszawie, to rzeczywiście możesz mieć szybkie łącze, ale np. u mnie jedyna opcja to max 10Mb (drogie) na starych kablach od tepsy.

  2. Dokładnie, jak mieszkasz w mieście i wszyscy twoi znajomi mieszkają w mieście nie macie problemu, ale ja mieszkam na wsi i wszyscy moi znajomi również, więc u nas nie ma neta po kablach i nawet 3G nie sięga, skoro istnieją tacy ludzie jak ja nie ma tak różowo jak ci się wydaje, Polska jest epokę za zachodem pod tym względem.

   1. W Krakowie w UPC jak weźmiesz pakiet telewizja kablowa + telefon + internet 100Mb/s to wychodzi ~44zł za sam internet (tyle widnieje mi na fakturze). Trzeba jednak wziąć cały pakiet, który razem wychodzi oczywiście więcej. Uwielbiam ten net, bardzo rzadko są problemy, a ze Steama potrafi mi ściągać ~12MB/s.

  1. Tyle, to chyba przez HSDPA bym ściągnął szybciej, więc albo używasz modemu, albo nosisz internet wiaderkiem…

   1. U mnie EDGE w porywach nawet 30kb/s 🙂 Patche po 100-200 mb jeszcze zniosę, to tylko parę h 🙂
    Net za 40 dychy jest różny w zależności od miejsca w którym mieszkasz, jeden ma 60 mb inny 1 mb, „…bo to polska właśnie…”

 4. Dostał już ktoś wiadomość zwrotną w sprawie wydania kodu steama? Bo ja coś jeszcze nie…

  1. No właśnie nie, obawiam się tylko, że zrobiłem coś nie tak. Z ciekawości spytam, mimo że to banał: Wysłałeś im maila z potwierdzeniem zapłaty, tam gdzie jest napisane, że zakupiłeś ten numer etc?

   1. tak 😉 skopiowałem treść zamówienia tj numer magazynu, rocznik oraz numer zamówienia. Może ludzie się „rzucili” i nie nadążają z odpowiedziami? Nie wiem…