cdalogoJuż dzisiaj w kioskach znajdziecie CD-Action 7/2013 (cena 15,99zł), a w nim pełne wersje:

– R.U.S.E. PL – steam
– The Book of Unwritten Tales PL
– Shank 2 – steam

Pismo będzie dostępne do 2 lipca.

 

 

 

 

 

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "CD-Action 7/2013"

 1. czy RUSE wymaga oprocz steama jeszcze jakiegos dodatkowego konta (uplay albo cus) ?

  EDIT: z Hemiq razem napisalismy a on juz odpowiedzial ;]

 2. Ano wymaga i w Uplayu ver 3.0 nawet pojawia się wtedy z automatu jako gra na koncie Uplay (wcześniej nie było widoczne jeśli RUSE kupione na Steam).

  BTW:
  Jakby ktoś walczył z Uplay ver 3.0 i niemożliwością zalogowania się do konta: trzeba w opcjach tego crapa koniecznie wyłączyć start w trybie offline, inaczej próba logowania na konto z przejściem ręcznym do trybu online (połącz) i kolejne „ponów” próbę nie odnosi żadnego rezultatu. Tak się zastanawiam czy w Ubi oni wogóle to testują i mają jakichkolwiek betatesterów/dział QA, czy po prostu radośnie puszczają wszystko na żywca.
  Oczywiście World in Conflict Complete Edition z pamiętnej promocji nie działa do tej pory, pomimo namiętnej korespondencji z supportem, twierdzącym że wszystko jest OK. Z automatu się nie pojawiło do tej pory, a po ręcznym wpisaniu klucza z emaila działa tylko dodatek Soviet Assault (a to tylko około 1/3 misji).
  Mam dość bojów z tą crapowatą platformą – za nic w świecie nie kupię tam nic droższego niż za 5-10 zł by znowu nie mieć takich problemów. Silent Hunter V Colectors Edition jakimś cudem wreszcie działa, za to zaczęła wariować Heroes VI Gold. Po prostu dom wariatów: chyba ktoś tam doszedł do wniosku, że jakby na Uplay wszystko działało porządnie jak na Steamie mającym o wieeeeele większą bazę userów i więcej niż te parę gier na krzyż jak w Uplay, to byłoby nudno. Za cholerę nie kupię wersji Far Cry 3 pod Uplay i innym też nie radzę: czekam na wersję Steam tak samo jak nie kupiłem Max Payna 3 z Muve by nie męczyć się z downloaderem (niektórym od lutego do tej pory nie udało się bezbłędnie pobrać w całości, a część desperatów go kupiła i po kolejnej porażce pobrała z torrenta. Chore IMHO.

 3. Słaby zestaw, RUSE było do wyrwania za darmo na promce ubisoftu, Shank 2 było w bundlu, a TBOUT to nie moje klimaty.