cdalogoJuż dzisiaj w kioskach znajdziecie CD-Action 7/2013 (cena 15,99zł), a w nim pełne wersje:

– From Dust (Uplay)
– Jagged Alliance – Back in Action PL (Steam)
– To the Moon PL

Pismo będzie dostępne do 30 lipca.

 

 

 

 

 

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "CD-Action 8/2013"

 1. „Pismo będzie dostępne do 2 lipca.” Zgaduje że wkradła się literówka do->od

 2. Miałem już pismo w łapkach. Nawet nawet… kupiłem głównie dla tej przygodówki, chodź karty też się przydadzą. e3 to temat przejechany na wszystkie strony… mogli się bardziej postarać.

  1. Zorganizować konkurencyjne targi dla E3 i zyskać ekskluzywne informacje o premierach nieogłoszonych na konferencjach z milionami widzów. No mogli.

  2. oj czepiasz się… jakiś inny temat mogliby poruszyć- o to jedynie mi chodziło…

 3. Jakby ktoś chciał się pozbyć JA:BIA za kwotę 6-7 zł to chętnie odkupię.

  Kontakt Steam, taki sam nick jak tu

  1. Jeśli ktoś chciałby się pozbyć JA:BIA za taką samą kwotę jak proponował kolega też chętnie odkupie:)

   Steam id: killenjoy

 4. Panowie , tak czytam ,czytam , przegladam strone i stwierdzam ze odwalacie ŚWIETNĄ !! robote dla Nas graczy i teraz widze ze nawet podajecie info o gierkach z gazet + steam 😛 DZIĘKUJEMY ZA WKŁAD !!

 5. Czy mógłby ktoś posiadający egzemplarz zdradzić, jaką ocenę w dostała w recenzji gra State of Decay? 😉

  1. Google to bardzo dobra wyszukiwarka i sądzę, że nawet jeśli nie znajdziesz jeszcze oceny z owego CDA to nie będzie się ona zbytnio różnić od ocen największych serwisów o grach.

   Gamespot 8.0
   Metacritis 78/100
   IGN 8.9
   Eurogamer 8/10
   Gameinformer 7/10

  2. Oceny z CDA jak znaleźć nie mogłem PRZED napisaniem tej wiadomości, tak i teraz jej nie widzę. Liczyłem na kompendium recenzji, ale panowie się nie śpieszą zbytnio z aktualizacją danych ;p
   Jakie oceny w innych serwisach gra dostaje, to wiem- ciekawiło mnie, jak ocenią ją panowie z CDA, a sam już zaprzestałem kupowania magazynu, stąd moja prośba.

  3. Gra dostała 6+/10, jednak po ocenach w innych serwisach w dalszym ciągu czekam na wersję PC. 😀

  4. Dzięki za wiadomość, petras. 🙂
   Czekamy, czekamy- już na dniach powinni ujawnić więcej informacji o wersji PC. A później olewamy opinię szanownych recenzentów CDA i kupujemy SoD w dniu premiery 😀

 6. Jeśli ktoś chciałby się pozbyć JA:BIA za taką samą kwotę 6-7zł chętnie odkupie:)

  Steam id: dabro90

 7. Jeśli ktoś chciałby się pozbyć JA:BIA za 7-8 zł to z chęcią odkupię.

  Pozdrawiam

 8. Numer taki sobie. Nie czytam tych wszystkich hurra-zapowiedzi, bo potem i tak okazuje sie, ze obietnice obietnicami, a rzeczywistosc sobie. Wiec odejmujac te czesc, niewiele zostaje do poczytania :/ Ale przynajmniej w JA sobie pogram.

 9. Tylko pamiętajcie, żeby do To The Moon pobrać to fanowskie spolszczenie stąd – http://freebirdgames.com/forum/index.php?topic=4836.0 , bo to od Techlandu, które jak domyślam się jest w CD-Action jest z wieloma błędami etc. To fanowskie jest o wiele lepsze (i to ono jest standardowo dostępne w wersji gry ze strony autora, a do innych właśnie trzeba legalnie pobrać).