cdalogoJuż dzisiaj w kioskach znajdziecie CD-Action 6/2013 (cena 15,99zł), a w nim pełne wersje:

– Amnesia: Mroczny Obłęd
– Orcs Must Die! (Steam)
– King’s Bounty: Nowe Światy

Pismo będzie dostępne do 6 czerwca.

 

 

 

cdaction-5-2013

 

 

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "CD-Action 6/2013"

 1. Dlaczego zawsze jedna gra jest steamworks skoro wszystkie trzy mogły by być na steam. (Choć pewnie odpowiedź jest oczywista – pieniądze);

  1. Może dlatego że masa ludzi na forum CDA pluje jadem na steam. Jeśli gra jest dostępna jako DRM free to taka właśnie jest w CDA. Orcs Must Die! non steam raczej nie znajdziesz.

  2. Moim zdaniem lepiej jest bez steama – nie potrzeba połączenia z internetem, nikt nie podgląda w co i jak grasz, a gdyby Steam kiedyś padł albo zmutował w coś innego, to z drm free masz to gdzieś. Jak jest steam, to ok – jakaś tam wygoda jest zapewniona (szczególnie aktualizacje) ale nie musi. Nie pojmuje narzekań na brak steama.

  3. Wersje Steam są dawane wtedy, gdy nie ma innej możliwości, w każdym innym przypadku jest dawana wersja bez DRM.

  4. no szkoda że wszystkie 3 nie mają klucza steam – to dyskwalifikuje dla mnie numer (no powiedzmy 2/3 gry musiałyby mieć)

   ale patrząc po forum CDA to rzeczywiscie chyba mają racje ;/

  5. Ale dlaczego ten steam jest tak ważny, że dyskwalifikuje świetną Amnesię, czy niezłe KB? No i numer CDA – kto lubi poczytać o branży gier, to pełniaki potraktuje jak dodatki. Sam mam kilkadziesiąt gier na steam ale to albo z konieczności (tzn nie ma innej opcji), albo przez niską cenę. DRM FREE jest wciąż dla mnie wygodniejsze.

  6. Znaczy tu można by prowadzić polemika Steam czy DRM free oba te rozwiązania mają swoje plusy i minusy.
   Na tyle jest to mniej więcej zrównoważone że każdy wybiera co mu jest wygodniej i co mu bardziej odpowiada.

   heh zawsze CDA może dawać jak humblebundle wersje Steam i DRM Free ^^

  7. No akurat z tego konkretnego numeru na Steamie mam Orcs (goty) i KB Legenda i Księżniczka więc samo to wystarczy że nie mam po co kupić. Co do samego Steama to dyskusja oczywiście mogłaby być długa o za i przeciw 😉 Sam używam ze względu na wygodę (nie korzystam z płyt, wszystko z grą robi za mnie Steam), ale rozumiem że dla kogoś to może być niewygodne (wolniejszy net, 2 komputery, 2 osoby itd).

   Rzeczywiście jakby dawali w stylu HIBa to wszyscy byliby zadowoleni ale to raczej niemożliwe (licencje itp) 😉