Od dzisiaj w kioskach Ruchu oraz w Empiku dostępny jest magazyn CD-Action 12/2019, a w nim pełne wersje:

– Shadows: Heretic Kingdoms [PL/EN]
– Exorder [PL/EN]

Cena czasopisma wynosi tym razem 10,99 zł. Zamiast płyty DVD, do wydania dołączona będzie zdrapka z kodem.

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "CD-Action 12/2019"

    1. A to nie było w przypadku kluczy z pudełek, gdzie teraz może być całkiem inna pula? Bo kojarzę, że ludzie kupowali pudełkowe, aby złapać się na kontynuację.

  1. A ilu ludzi ucieka z tego okrętu to swoją drogą, 30tyś egzemplarzy to bieda niesamowita. Do tego połączyli redakcje CD Action z PC Format. A będzie tylko gorzej.

    1. Otóż to. Wchodzisz na net, odpalasz stronę, lub kanał i masz wszystko. Co więcej, spotkałem się z wieloma komentarzami, że CDA b. dbało by politycznie dogodzić swoim właścicielom, no i robiła się z tego polityczna nawalanka z grami jako pretekst. Tak niektórzy twierdzili, czy słusznie, nie wiem. To nie ma znaczenia. Gry, które dodawali każdy średnio rozgarnięty w promocjach gracz może kupić w cenie tej gazetki. Artykułów na necie też jest masa, od amatorów z blogiem na tanim serwerze, po profesjonalistów, którzy w porę zajarzyli co się dzieje i zamieszkali w internecie. A jeśli dodamy do tego YT…

   1. Chłopaki przespali moment w którym mogli rozwinąć serwis www. Oczywiście nie CDA, bo prawa ma Broun, im się nie chce. Mają tyle gazet, że zsyk 10k mc z każdej daje im mln. Redaktorzy pisali, że w tekstach internetowych za dobrze się nie czują, ale jakby poćwiczyli, to mogło by być coś fajnego. GOL zarabia kilka mln rocznie. Szkoda tylko, ze poszedł w niemieckie ręce.

  2. Mniej-więcej raz na miesiąc, między innymi takie newsy przypominają mi o moim ulubionym” „piśmie, na którego witrynie zostałem zbanowany i nawet nie ma o tym informacji w tych wątkach na forum, na których owa notka powinna być: bo jak się nie jest fanboyem, to jest się hejterem…

   Ponoć cięcia w „materiale” – ludzie narzekają na gorszy papier i jakość druku.
   Ponoć ludzie odchodzą z pisma i kolejne zmiany na „stołkach”.
   No i ponoć nakład zredukowali już do ~70 000, a sprzedaż pikuje do ~30 000.

   Nie żeby mi było jakoś smutno….

   1. Powiem szczerze, że jeszcze jakiś czas temu się śmiałem z takich komentarzy (pismo kupuję raz-dwa na rok więc nie byłem żadnym fanbojem).
    Jednak ze dwa miesiące temu zetknąłem się z tak paskudną cenzurą w komentarzach pod jakimś newsem (pozdrawiam pseudoredaktora spikaina), że skasowałem swoje starusieńkie konto i życzę żeby ta wieloletnia agonia niedługo dobiegła kresu. Z taką fatalną ekipą jaką tam teraz mają, to cud że wciąż jeszcze trzymają się na powierzchni.

  1. 11 zł nie 10 😉
   Widzę, że faktycznie trick z .99 na końcu działa bardzo dobrze na konsumenta i niby widać 10 zł a jest to 11.
   Mała różnica, ale jednak – przy większej ilości to już jest coś.

   1. Działa działa. Dlatego nie zniknął i ma się dobrze. Sam się na tym łapie przy większych zakupach, że mimo iż wiem co oznacza 10 999 zł., to i tak sobie wmawiam że „za 10 tys. to warto”.

 1. Jakby ten kluczyk Heretic Kingdoms aktywował też Shadows Awakening to bym brał, a tak odpuszczę, może kiedyś będzie w tanim bundlu 😉

 2. Pamiętam jak kiedyś wydawali gierki w płytach i można było takiego deadpoola wychaczyć za 15zł, sam mam z sześć pudełek z cda, tera kupa jest