O redakcji

Na wspólne łowy zapraszają Was:

 

remike-lowcy

Michał Bryks – redaktor naczelny oraz założyciel serwisu

e-mail: formularz kontaktowy
twitter: @remike_

Naczelny Łowca. Mieszkający w Wielkiej Brytanii miłośnik wyszukiwania okazji i kolekcjonowania. Wciąż nie może odżałować 100 złotych wydanych na swoją pierwszą pudełkową grę, Bloodrayne, która pół roku później została dodatkiem do czasopisma. Od tamtego czasu nie przepłacił za gry ani złotówki, a jego pasja do oszczędzania zaowocowała powstaniem tego portalu. Absolwent prestiżowego konserwatorium w Londynie, który zmarnował talent muzyczny na rzecz gier komputerowych. Maniak Hearthstone’a, który nie pogardzi też dobrym cRPG-iem i odskulowym japońskim dreszczowcem. Łowców stworzył od zera, nie mając pojęcia o projektowaniu stron internetowych i programowaniu. Z niekrytą satysfakcją obserwował jak jego skazany na niepowodzenie amatorski blog przeradza się w największą w Polsce stronę agregującą promocje na gry komputerowe.


Z Michałem kontaktuj się w sprawie:
afiliacji, współpracy z portalami/sklepami, giveawayów


 

avatar_540x540

Krzysztof Adamus – szef marketingu

e-mail: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.
twitter: @KrzysztofAdamus

Miłośnik One Piece, airsoftu, azjatyckiej kuchni, mediów społecznościowych oraz Nintendo (kolejność nie jest przypadkowa). Zawodowo od ponad 10 lat związany jest z marketingiem i reklamą – miał przyjemność współpracować m.in. z takimi markami jak: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Cyfrowy Polsat oraz BBC Worldwide Polska. Swoją przygodę z elektroniczną rozrywką rozpoczął od komputera Amiga 500 oraz konsoli NES, zaś pierwszymi grami wideo jakie nabył za własnoręcznie zarobione pieniądze były The Ultimate Stuntman oraz Micro Machines, w które zagrywa się po dziś dzień. Mimo, że nie jest osobą przesądną, każdy poranek rozpoczyna od rytuału – filiżanki niezwykle mocnego espresso i Snickersa. Krzysiek współodpowiedzialny jest za kreowanie strategii marketingowej Łówców oraz kontakty z partnerami.

Z Krzysztofem kontaktuj się w sprawie: współpracy reklamowej


 

user_1929984_dcff56_huge[1]

Robert Korulczyk – webmaster

e-mail: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.
www: rob006.net

Człowiek od czarnej roboty. To on sprawia że wszystko działa, ale ludzie przypominają sobie o nim dopiero, gdy coś działać przestaje. Zawodowo zajmuje się robieniem rzeczy niemożliwych, choć nigdy nie dotrzymuje terminu. Na Łowcach odpowiada za kwestie techniczne związane z działaniem strony.


Z Roberte
m kontaktuj się w sprawie: pomocy technicznej


 

lesz3u-ryjek

Tomasz Leszczyński – grafik

e-mail Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.
twitter: @LESZ3

Tomek jest odpowiedzialny za szatę graficzną strony.

 

 

 

 

 


 

foto

Paweł – redaktor ds. konsol oraz przeglądów przedpremierowych

profil: shav
e-mail: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.
twitter: @Shav_HG 

Wieczny student, a przy tym miłośnik gier na każdą platformę. Zaczynał od PC, z czasem zaczął poświęcać coraz więcej uwagi konsolom. Obecnie posiadacz PS3, PS4, PS Vity, dwóch Xboksów 360. Oprócz tego kolekcjoner i gadżeciarz. Dawno temu zagrywał się w przeróżne MOBA i MMO, teraz pasjonat przede wszystkim gier akcji i RPG. Poza grami ceni sobie dobrą, prawdziwą muzykę i filmy. Na Łowców trafił przypadkiem i został na stałe.


Z Pawłem
 kontaktuj się w sprawie: informacje i uwagi dot. przeglądów przedpremierowych


 

D4uhtpB[1]

Konrad – redaktor

profil: StayUpForever
e-mail: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.

Wkręcony w okazyjne kupowanie gier pasjonat podróży. Wrócił do grania po paru latach przerwy. W grach ceni przede wszystkim klimat i niebanalną historię. Lubi Stalkery, Bioshocki, Half-Life’y, serię Metro. Od czasu do czasu zagra w cRPGa i jakąś platformówkę. Za to coraz bardziej przekonuje się do mniejszych, luźniejszych tytułów. Uwielbia klimaty post-apo, zarówno w grach, jak i w literaturze. Poza PC posiada także X360, na którym gra okazjonalnie, głównie ze swoją piękniejszą połową. Miłośnik mocniejszej muzyki elektronicznej, ale też i klasycznego rocka. Fan wszelkiego rodzaju muzycznych festiwali plenerowych, piłki nożnej i biegania.

 


 

sergeron

Piotr – redaktor

profil: sergeron
e-mail: Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć.

Łowca promocji od steamowej wyprzedaży zimowej w 2010 roku. Od tamtego czasu nie kupił żadnej gry w pełnej cenie. Nałogowo kupuje bundle. Lubi wyszukiwać błędy cenowe. Dumny posiadacz ponad 2000 gier na koncie steam. Wbrew pozorom nie gra zbyt wiele a większość czasu zajmuje mu Counter Strike. Oprócz komputera posiada również PS3, ale służy ono tylko do grania w gry niedostępne na PC. Oprócz tanich gier jego pasją są również steelbooki i edycje kolekcjonerskie gier, na które wydaje zaoszczędzone na promocjach pieniądze. Oprócz gier lubi oglądać seriale oraz anime.

 


 

1014208_510312579047265_747783382_n[1]

Tomek – twórca materiałów wideo.

profil: Jerry

Autor i narrator zawartości na kanale youtube Łowców Gier.

 

 

 

 

 


 

W polowaniu na okazje pomagają również:

Tom Stone – administrator forum

NastyHero – moderator komentarzy pod newsami

Stary – moderator forum

Keth – moderator forum