[Tylko dla Łowców Gier] Wielowalutowe konto ZEN Platinum za darmo przez 120 dni!

Łowcy, zapewne wielu z Was słyszało już o ZEN, fintechu, który coraz śmielej poczyna sobie na polskim rynku. Jeśli nie lub jeśli do tej pory zwlekaliście z dołączeniem do usługi, mamy dla Was specjalną promkę, która powinna przypaść Wam do gustu 🙂 Usługa dostępna jest w kilku wariantach i każdy z nich możecie przetestować za darmo przez 30 dni lub… jeśli podczas rejestracji skorzystacie z kodu LOWCYZEN okres ten zostanie wydłużony aż do 120 dni i obejmować będzie najbardziej rozbudowany z planów 🙂

Jeśli interesuje Was dostęp za darmo do 120 dni wielowalutowe konto ZEN Platinum lub też chcecie dowiedzieć się więcej o samej usłudze, zapraszamy do dalszej części artykułu.

Jak otrzymać 120 dni darmowego konta ZEN Platinum

Aby cieszyć się benefitami płynącymi z ZEN Platinum każdy nowy użytkownik, który ściągnie aplikacje ZEN (Android, iOS), podczas zakładania konta powinien skorzystać z poniższego kodu:

120 dni darmowego ZEN Platinium LOWCYZEN

Kod LOWCYZEN zapewni dodatkowe 90 dni darmowego dostępu (lub 30 dni w przypadku rejestracji jako firma) planu Platinum, co w połączeniu z 30-dniowym darmowym okresem, jaki otrzymuje się na start zagwarantuje 120 dni ZEN Platinum za darmo (regulamin promocji).

Po upływie darmowych 120 dni ZEN Platinum koszt subskrypcji wyniesie €4,99 miesięcznie lub €0,99, jeśli zdecydujecie się na przejście na ZEN Gold. Automatyczne odnowienie usługi możecie wyłączyć w dowolnym momencie trwania bezpłatnego okresu! 🙂


Korzyści płynące z posiadania ZEN Platinum

ZEN Platinum zapewnia:

  • Dodatkowy rok gwarancji na sprzęt elektroniczny zakupiony kartą ZEN o wartości do 5000 (do 1500 dla planu ZEN Gold)
  • Natychmiastowy cashback w wysokości do 15% za zakupy on-line obejmujący m.in. takie sklepy jak: AliExpress, Allegro, Gearbest, Pyszne.pl.
  • Konto IBAN w euro, funtach, dolarach oraz 27 innych walutach. Dostępny jest także rachunek w złotówkach z polskim numerem IBAN.
  • Nielimitowana bezpłatna wymiana walut (do €5000 w miesiącu dla planu ZEN Gold)
  • 2 darmowe fizyczne karty Mastercard (1 karta dla kont ZEN Gold)
  • 5 darmowych wirtualnych kart (3 karty dla kont ZEN Gold)
  • Bezpłatna wypłata z bankomatów do 700 miesięcznie (300 dla planu ZEN Gold)
  • Nielimitowana ochrona przy zakupach on-line ZEN Care (maksymalnie 1 wniosek miesięcznie dla planu ZEN Gold)

Po więcej informacji o benefitach związanych z kontem ZEN Platinum oraz cennikiem odsyłamy pod ten adres.


Łowcy, co sądzicie o ZEN? Skorzystacie z darmowego ZEN Platinum?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.