Promocja na komiks Sandman

Spodobał Ci się serial Sandman? Sprawdź gdzie kupić komiks najtaniej (17.08)

Netflixowy serial Sandman od piątkowej premiery zrobił furorę. Obrazem zachwycają się zarówno fani komiksu, jak i zupełnie nowi odbiorcy. Przez weekend wielu Łowców zdążyło już obejrzeć finałowy odcinek (w tym Redakcja 😉 ) i zastanawia się gdzie kupić komiks Sandmana najtaniej. Dlatego publikujemy artykuł będący przeglądem promocji na serię Neila Gaimana oraz powiązane z nią komiksy.

Promocje na komiks Sandman

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy ceny oraz dostępność poszczególnych komiksów. Do artykułu zostały dopisane kolejne pozycje (m.in. Sandman Tom 8-10).

Serialowy Sandman przedstawił dokładnie wydarzenia z pierwszych dwóch tomów. Jeśli chcielibyście poznać dalsze losy Morfeusza zalecamy sięgnąć już teraz po Tom 3. Popyt na pierwowzór jest ogromny z uwagi na popularność serialu, przez co dwa pierwsze komiksy zdążyły już zniknąć ze sklepowych półek. Wydawnictwo Egmont planuje ich dodruk pod koniec sierpnia.

Najlepsze promocje na komiks Sandman znajdziecie na Ceneo:

Główny cykl Sandmana składa się łącznie z 10 tomów. W najbliższych miesiącach swoją premierę w nowym wydaniu będą miały pozostałe cztery rozdziały:

  • Sandman. Ulotne życia. Tom 7 – premiera w październiku 2022
  • Sandman. Koniec światów. Tom 8
  • Sandman. Panie Łaskawe. Tom 9
  • Sandman. Przebudzenie. Tom 10

Promocje na komiks Lucyfer oraz Sandman Uniwersum

Świat Nieskończonych jest rozszerzany przez wiele innych komiksów, które kontynuują i rozwijają wątki z głównej serii, m.in. Śnienie, Dom Szeptów i świetny, trzytomowy Lucyfer:


Oferty na komiksy z serii Sandman Uniwersum w Ceneo:

Kolejne tomy poszczególnych serii zadebiutują jeszcze w tym roku:

  • Lucyfer. Tom 3 – premiera w październiku
  • Dom Szeptów. Tom 3 – premiera w grudniu

John Constantine w innych komiksach

Legendarna postać Johna Constantine funkcjonuje poza uniwersum Sandmana, gdzie otrzymała jedynie cameo. Egzorcysta pojawia się między innymi w Sadze o Potworze z Bagien autorstwa Alana Moore’a oraz ma własną, opasłą serię komiksów zatytułowaną Hellblazer.


Opinie o serialu Sandman (Netflix)

W serwisie Rotten Tomatoes pierwszy sezon Sandmana otrzymał bardzo dobre opinie. Zarówno krytycy branżowi, jak i docelowa widownia oceniła najnowszą serię Netflixa aż na 85%. Pod względem popularności ekranizacja komiksu Neila Gaimana w wielu krajach wystrzeliła na sam szczyt, osiągając miejsce w Netflixowym Top 1 m.in. w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.

Opinie o serialu Sandman na Rotten Tomatoes

Łowcy, jakie polecacie inne seriale na podstawie kultowych komiksów? Z Sandmanem jesteście od lat, czy usłyszeliście o serii po raz pierwszy przy okazji netflixowego serialu? Dajcie znać w komentarzach. 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.