Promocje na komiks Punisher Max

Promocje na komiks Punisher w Ceneo. Zestaw Tom 1-3 za 262,37 zł (1284 strony w twardej oprawie)

Wydawnictwo Egmont parę dni temu wypuściło na polski rynek trzeci, ostatni tom opowieści o samozwańczym mścicielu. Z tej okazji przejrzeliśmy najkorzystniejsze promocje na komiks Punisher oraz Punisher Max. Za trzytomowe wydanie przygód Franka odpowiada duet Garth Ennis i Steve Dillon, twórcy legendarnego Kaznodziei (Preacher).

Gdzie kupić komiks Punisher taniej?

Komiksowe serie publikowane na przestrzeni wielu dekad potrafią sprawiać kłopot czytelnikom próbującym się w nie „wgryźć” dopiero teraz. Jeśli zastanawiacie się gdzie zacząć swoją przygodę z Frankiem Castle odpowiadamy: właśnie tutaj! Najnowsze polskie wydanie jest zamkniętą całością, w trzech tomach dowiecie się wszystkiego, czego wiedzieć powinniście. Osobom, którym 1284 stron nie wystarczy, rekomendujemy serię Punisher Max (zbiór promocji poniżej) oraz Punisher Epic Collection, zawierające pierwsze zeszyty z lat 80.

Poprzez serwis Ceneo możecie skorzystać ze specjalnych promocji w internetowych księgarniach, dzięki którym kupicie taniej komiks Punisher. Za pakiet wszystkich trzech tomów zapłacicie łącznie około 262,37 zł.

Bezpłatna dostawa przy zakupie wszystkich trzech tomów z księgarni Tantis.

Komiksy dostępne są również na Allegro:

Darmowa dostawa z Allegro Smart!.

Pre-order Punisher Epic Collection. Krąg krwi od 126,70 zł

Dla osób chcących zapoznać się z samymi początkami przygód Franka skierowany jest tom Punisher Epic Collection. Krąg krwi za 126,70 zł. Album w twardej oprawie składa się z 504 stron na których znajdziecie zeszyty z lat 1986-1988. Premiera Punisher Epic Coll ection odbędzie się 26 października.


Promocje na Punisher Max

W sprzedaży dostępna jest także seria Punisher Max, którą można czytać niezależnie od innych wydań. Niestety są duże problemy z dostępnością tomów 6 i 7, aktualnie oba nie są dostępne w oficjalnej dystrybucji i należy poczekać na ich dodruk.

Cena dostawy różni się w zależności od wybranej księgarni.


Łowcy, jakie komiksy 18+ moglibyście polecić innym użytkownikom serwisu? Podzielcie się w komentarzach swoimi ulubionymi seriami. 🙂

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.