Polecamy

Powrót promocji - 100 złotych bonusu za wyrobienie darmowej karty wielowalutowej Twisto!

Wróciła promocja, w ramach której zgarnąć możecie najłatwiejszą stówę w Waszym życiu 🙂 W ciągu 24h od zaakceptowania wniosku 100 zł bonusu za założenie karty Twisto Free!

Rejestracja nie wymaga konieczności skanowania dowodu osobistego – wystarczy sam przelew weryfikacyjny na 1 zł.

Przypominamy, że Twisto to darmowa karta wielowalutowa, która umożliwiająca konwersję po najlepszym możliwym kursie (podobnie jak Revolut). Z karty możecie zrezygnować w dowolnym momencie.

Zapoznajcie się z opisem promocji w dalszej części wpisu.

Czym jest Twisto?

Twisto to aplikacja oraz karta płatnicza przypominająca popularny w Polsce Revolut. Tutaj również otrzymacie wielowalutową kartę płatniczą z bardzo korzystną konwersją walut. Jest jednak jedna bardzo istotna różnica między dwoma biznesami – o ile Revolut umożliwia wam dysponowanie środkami, które uprzednio sobie sami przedpłacicie, tak w Twisto dysponujecie pieniędzmi od Twisto (sic!) w ramach przyznanego limitu.

Po założeniu konta otrzymacie od Twisto limit na zakupy. Będzie to kwota od 300 złotych do 10 000 złotych i może ona być zwiększana wraz aktywnym korzystaniem z karty. Przez 31 dni płacicie kartą Twisto w ramach przyznanego Wam limitu. Na koniec miesiąca otrzymacie zestawienie wykonanych transakcji i od tego momentu macie 14 dni na spłatę karty. Jeśli zrobicie to na czas, wówczas Twisto jest darmowe. Jeśli przekroczycie 14 dni, wówczas zobowiązanie przenosi się na następny miesiąc, a Wy płacicie ok. 4.5% odsetek (czyli 45 groszy za każde wydane 10 złotych). Oczywiście zachęcamy Was do spłacania karty na bieżąco i unikania tego typu kosztów.

Do zalet Twisto zaliczyć należy jeszcze:

 • 0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty 
 • 0 zł za dostawę karty
 • 0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym 
 • limit przyznawany bez pytania o dokumenty dochodowe
 • rejestracja bez konieczności skanowania dowodu osobistego (czyli kroku, który budził Wasze wątpliwości w komentarzach pod naszymi publikacjami o Revolucie)
 • Bardzo korzystna konwersja walut i brak prowizji przy płatności w walutach innych niż złotówki

O ile bardzo fajnie jest kupić sobie konsolę i nie musieć płacić za nią od razu, pamiętajcie jednak, żeby korzystać z tej karty w sposób odpowiedzialny.

W jaki sposób otrzymać bonus 100 złotych?

Aby otrzymać bonus musicie:

I to w zasadzie… tyle 🙂

Bonus przyjdzie na Wasze konto w ciągu 24 godzin od udanej weryfikacji wniosku. Musicie się jednak śpieszyć, ponieważ promocja ograniczona jest dla pierwszych 5000 osób.

Ważna informacja. W sieci krążą różne kody polecające zwykłych użytkowników („ty i ja dostaniemy po 50 złotych”). Korzystając z naszego linka, w polu „kod polecający” podstawi się automatycznie kod „AFFI2” dający 100 zł. Jeśli zedytujecie te pole wpisując tam kod polecający z programu poleceń, wówczas wartość Waszego bonusu spadnie (zamiast 100 złotych, dostaniecie 50 złotych). Zarówno Wam, jak i Waszym znajomym lepiej opłaci się korzystanie z naszego linku.

Co jeszcze musicie wiedzieć?

 • Twisto to nie jest bank. Jest to tzw. FinTech, czyli przedsiębiorstwo wprowadzające innowacyjne rozwiązania dla sektora finansowego. Działa ono już od 6 lat w Czechach i od 2018 roku w Polsce. Partnerem fintechu jest ING Bank Śląski.
 • Twisto nie umożliwia póki co wypłat gotówki z bankomatu. Nie ma też jeszcze możliwości podpięcia karty pod Google Pay.
 • 100 złotych bonusu nie otrzymacie w formie gotówki lecz w formie doładowania salda punktowego w Twisto (100 punktów = 100 złotych). Oznacza to, że pierwsze zakupy kartą do kwoty 100 złotych zrobicie za darmo. 
 • Z konta i karty Twisto możecie zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy zgłosić mailowo chęć zamknięcia konta i zostanie ono dezaktywowane w ciągu 31 dni.
 • Promocja z bonusowymi 100 zł trwa do wyczerpania zapasu 5000 promocyjnych kont
 • Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich, posiadających polskie obywatelstwo oraz zdolność kredytową.

Regulamin promocji ze 100 zł bonusu znajdziecie na tej stronie.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.