Polecamy

Obłów się na wyprzedaży gier w Biedronce! Zgarnij bon na 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka za założenie darmowej karty kredytowej!

Bardzo podobna oferta do tych, o których pisaliśmy w poprzednich newsach (bon na Allegro, Morele, OleOle itd). Jednak naszym zdaniem, teraz jest jeszcze lepiej, gdyż:

 • za założenie darmowej karty Citi Simplicity zgarnąć możecie 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka, czyli w jednej z najtańszych sieci handlowych, która regularnie ogranizuje wyprzedaże na gry
 • uproszczono wymagania – nie musicie już nabić limitu 1000 zł w transakcjach w jednym miesiącu!
 • Voucher można wykorzystać wielokrotnie aż do wyczerpania środków. Jeśli wyprzedaż gier wam nie przypasuje, można poczekać na kolejną 😉

Zainteresowani? Zapoznajcie się z warunkami promocji opisujemy w dalszej części wpisu.

Jak skorzystać z promocji:

 • Do 10 listopada 2017 należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie promocji
 • Skontaktuje się z Wami konsultant banku, który pomoże Wam złożyć wniosek o darmową kartę City Simplicity.
 • Wasz dom odwiedzi kurier z dokumentami z banku. Należy mu przekazać dokument dochodowy oraz podpisać umowę.
 • W ciągu miesiąca od zawarcia umowy choć raz zalogujcie się w aplikacji bankowej lub w bankowości online.
 • Przez 2 kolejne miesiące następujące po miesiącu od zawarcia umowy, wykonajcie co najmniej 5 płatności kartą na dowolne kwoty (np. zakup Humble Bundle)

Po spełnieniu powyższych, dość prostych kroków, zagwarantujecie sobie promocyjny voucher na 400 złotych do wykorzystania w sklepach Biedronka. Otrzymacie go na koniec miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher będzie ważny do 31.12.2018. Można go wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania środków (czyli macie rok na obłowienie się w grach)!

 

Co warto wiedzieć:

 • Warunki finansowe przyznania karty kredytowej Citibank: „wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”. Bank jest relatywnie elastyczny i honoruje np. umowę o dzieło/zlecenie.
 • Promocja dostępna jest tylko dla osób, które od 1.01.2015 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.
 • Citibank domyślnie dołącza usługę Citi Phone – warto z niej od razu zrezygnować, bo to niepotrzebny wydatek rzędu 6 zł miesięcznie.

Pełny regulamin promocji znaleźć możecie w tym miejscu.

 

Na co można wykorzystać voucher? Nasze pomysły:

 • Buraki, ziemniaki, cebule i… oczywiście tanie gry. Np. takie jak z tej wyprzedaży.

 

RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA DLA KARTY: 10,47%

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Powiązane newsy

Komentarze do "Obłów się na wyprzedaży gier w Biedronce! Zgarnij bon na 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka za założenie darmowej karty kredytowej!"

 1. No tak średnio da się wykorzystać ten bon na tej wyprzedaży patrząc na wymagania otrzymania bonu 😛

  1. Póki oddajesz wszystko w terminie to nie zapłacisz nic – wystarczy tylko regularnie spłacać kartę i pilnować aby być na zero.

   Jednak nie polecam sprzedawać swoich danych przez tą „promocję” ponieważ te wszystkie akcje prowadzi firma zewnętrzna na zlecenie banku. Mieli parę wpadek.

   Kartę dostaniesz, 400 zł również – nie ma tu przekrętu tylko że polecałbym jednak skorzystanie z usługi na miejscu w banku niż puszczanie w świat swoich danych telefonicznie.

 2. Szok. 10 komentarzy, a jeszcze nikt nie ma bólu 4 liter, że karty kredytowe to złodziejstwo, że banki nic nie dajo za darmo i że kto w ogóle jest w stanie wykonać 5 transakcji miesięcznie, o posiadaniu pracy nie mówiąc XD

  1. Heh a mnie śmieszy jak ludzie biorą którąś z kolei kartę, bo jest 400zł „za darmo” 🙂 Potem z 5 transakcji robi się 20, a z 1000zł, 4000 zł 🙂 I wtedy jest płacz, że oni nie wiedzieli…Echh nie ma nic za darmo. NIGDY

  2. Bo karty kredytowe przeciętnemu Kowalskiemu są potrzebne, jeśli lata samolotem. Pozostali przeczytali do „karta kredytowa” i postanowili się rozejść. W 2017 pewne rzeczy każdy już wie 😉

 3. Po tych kilku miesiącach, spełnieniu warunków, otrzymaniu bonu idzie po prostu zamknąć konto i mieć spokój?

  1. W tej ofercie nie posiadasz konta w citi, tylko sama karte kredytową masz, ale tak – po spełnieniu wszystkich warunków i otrzymaniu vouchera możesz spokojnie zamknąć kartę, oczywiście po wcześniejszym jej splaceniu 🙂

   1. A do Tego przy próbie zamknięcia karty proponują (przynajmniej mi zaproponowali już dwukrotnie) 10% zwrotu za sumę płatności kartą za kilka kolejnych miesięcy (max 200zl).

 4. Voucher na zakupy w internecie pojmuję, ale w jaki sposób kasjerka ma mi ten voucher obciążać. Jedyne co mi przychodzi na myśl to te bony sodexo co niektórzy dostają na święta. No chyba że będziemy płacić kartami moja biedronka…

 5. Ludzie, nie da się słuchać komentarzy typu „nie ma nic za darmo”, w większości przypadków piszą to osoby nigdy nie mające styczności z kartami kredytowymi.
  A w tym przypadku zarobicie dodatkowe 400 zł właśnie za darmo, wystarczy karte kredytową regularnie spłacać, tj. do 26 dni od transakcji. Jeśli ktoś na codzień używa własnej karty płatniczej to odkłada ją na te 5 transakcji w miesiacu i mamy to.
  Sam skorzystałem z tego z poprzedniej promocji z Oleole, z tą różnicą, że tam trzeba było wydać 1000 zł właśnie.

  W związku z powyzszym proszę o osoby nie zaznajomione z tematyka i pojęciami kart kredytowych o zamilczenie, bądź doinformowanie własnej osoby.

  1. Tymczasem sprawdzam sobie konto usera na Disqus i jedyne na nim komentarze to bronienie „darmowych” kart na Łowcach. Ohhh, zainwestujcie w kogoś od sm w swojej firmie.

  2. generalnie jest „za darmo” jesłi zwrócisz uwagę na kruczki.. np to wspomniane Citi Phone, na które zwrócono uwagę w poście. będziesz się pilnować i zamkniesz w sensownym czasie / spłacasz przed 26 dniem do zera – masz za darmo. bawisz się w Amerykę – płyniesz z *każdą* kartą czy kredytem.

  1. A mnie się już kilka razy karta kredytowa przydała i nic za nią dodatkowo nie płacę… chociaż to w innym banku i w ogóle z innej beczki 😛