zestaw LEGO Walentynkowy niedźwiedź brunatny za darmo w Media Expert

Kup wybrane klocki LEGO od 11,96 zł w Media Expert i otrzymaj zestaw LEGO (40462) o wartości 94,99 zł za darmo!

W internetowym sklepie Media Expert pojawiła się bardzo ciekawa promocja na klocki LEGO. Wystarczy zakupić wybrany zestaw objęty ofertą (ceny LEGO zaczynają się od 11,96 zł), zostawić opinię o produkcie, który zakupiliśmy i zarejestrować swoje zgłoszenie na specjalnej stronie. W nagrodę otrzymacie zestaw LEGO Walentynkowy niedźwiedź brunatny za darmo. Według portalu Ceneo, cena tego pakietu wynosi aktualnie 94,99 zł!

Jak otrzymać zestaw LEGO Walentynkowy niedźwiedź brunatny za darmo?

Łowcy, poniżej znajdziecie instrukcję objaśniając, w jaki sposób otrzymać zestaw LEGO Walentynkowy niedźwiedź brunatny za darmo, za zakup wybranego pakietu klocków. Umieściliśmy tam również listę najbardziej opłacalnych pakietów objętych ofertą.

Krok 1. Zakup wybrany zestaw klocków LEGO objęty promocją

Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu wybranego zestawu klocków LEGO w sklepie Media Expert. Poniżej znajdziecie najtańsze pakiety, biorące udział w ofercie.

Darmowy odbiór w sklepach stacjonarnych. Więcej dostępnych w ofercie zestawów LEGO znajdziecie na stronie sklepu Media Expert.

Krok 2. Zostaw opinię o zakupionym zestawie LEGO

Na stronie sklepu Media Expert wypełnij specjalny formularz, w ramach którego musisz zamieścić opinię o zakupionym zestawie LEGO o długości co najmniej 120 znaków.

zestaw LEGO Walentynkowy niedźwiedź brunatny za darmo w Media Expert

UWAGA! Koniecznie zapisz wygenerowany plik PDF z potwierdzeniem wystawienia opinii.

Krok 3. Zarejestruj swój zakup

Po wystawieniu musisz zarejestrować swój zakup na stronie klockiopinie.pl. W ramach formularza należy podać prawidłowy adres, na który zostanie dostarczony zestaw LEGO Walentynkowy niedźwiedź brunatny oraz dołączyć zapisany plik PDF. Weryfikacja zgłoszenie trwa do 14 dni roboczych.

zestaw LEGO Walentynkowy niedźwiedź brunatny za darmo_obrazek 4

UWAGA! W ramach oferty dostępny jest jedynie 2400 sztuk LEGO Walentynkowy niedźwiedź brunatny.

Sklepy:
Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.