Dołącz za darmo do Allegro Pay i zgarnij 50 zł na zakupy na Allegro!

Allegro ruszyło z kolejną edycją akcji promującej Allegro Pay. Osoby, które aktywują usługę na swoim koncie po raz pierwszy, otrzymają w ramach nagrody 50 monet, o wartości 50 zł, które można przeznaczyć na zakupy na Allegro!

Czym jest Allegro Pay?

Allegro Pay to jedna z opcji płatności w serwisie Allegro. Umożliwia ona odroczenie zapłaty za zakupiony przedmiot nawet do 30 dni, bez dodatkowych kosztów. Każdy użytkownik, dołączając do usługi, otrzymuje określoną pulę środków (od 500 do 4200 zł), zależną od swojej historii kredytowej, stażu w serwisie oraz liczby dotychczas dokonanych transakcji. Warto przy tym zaznaczyć, że aktywacja Allegro Pay nie ma wpływu na zdolność kredytową.

Usługa pozwala też rozbijać płatności na raty. Szczególnie interesująca jest oferta przeznaczona dla abonentów Allegro Smart! Mają oni możliwość skorzystania z opcji 3 rat 0%. Opłatę można też podzielić na więcej części (do 20), jednak wtedy należy liczyć się z tym, że zostaną naliczone odsetki.


Jak otrzymać 50 monet od Allegro?

Akcja została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich polega na aktywacji usługi – aby otrzymać 25 monet (rabat w wysokości 25 zł), nie trzeba dokonać żadnych zakupów za pośrednictwem Allegro Pay.

W celu dołączenia do Allegro Pay:

  1. Odwiedźcie stronę Allegro.
  2. Kliknijcie „Przejdź do aktywacji” i uzupełnijcie prosty wniosek.
  3. Uwierzytelniacie wprowadzone dane przy pomocy konta bankowego.
Allegro Pay

Po kilku minutach Allegro Pay zostanie aktywowane, zaś monety trafią na Wasze konto w ciągu dwóch dni roboczych. Możecie je odebrać przez tydzień od dołączenie do usługi, odwiedzając zakładkę Monety i klikając przycisk „Odbierz”.

Kolejne 25 monet zdobędziecie, dokonując transakcji o wartości co najmniej 30 złotych (bez kosztów transportu), płacąc przy pomocy Allegro Pay.

Na spełnienie warunków promocji macie czas do dnia 12.06.2022 r. do godz. 23.59.

Otrzymane 50 monet (rabat -50 zł) można wykorzystać do obniżenia ceny dowolnych zakupów. Podczas finalizowania transakcji wystarczy wygenerować kupon w opcjach płatności, by zmniejszyć kwotę, którą ostatecznie będziecie musieli zapłacić.

Monety Allegro
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.