Polecamy

50 złotych od Twisto oraz do 10% cashbacku w ponad 850 sklepach!

Wielowalutowa karta Twisto doczekała się już kilku publikacji na Łowcach, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Śpieszymy donieść, że usługa została wzbogacona o funkcję cashback, dzięki której otrzymacie zwrot części kwot zakupów w wybranych sklepach:

 • AliExpress – do 10%
 • Ebay – do 2.1%
 • Allegro – do 1.5%
 • Mediamarkt – do 3.2%
 • RTV Euro AGD – do 1.1%
 • i inne

Inną nowością jest funkcja Split, pozwalająca na dzielenie się płatnościami ze znajomymi.

Jeśli nie macie jeszcze Twisto, skorzystajcie z promocji, w ramach której zgarnąć możecie 50 zł bonusu za założenie darmowej karty Twisto! Środki zostaną przyznane w ciągu 24h od zaakceptowania wniosku.

Czym jest Twisto?

Twisto to aplikacja oraz karta płatnicza przypominająca popularny w Polsce Revolut. Tutaj również otrzymacie wielowalutową kartę płatniczą z bardzo korzystną konwersją walut. Jest jednak jedna bardzo istotna różnica między dwoma biznesami – o ile Revolut umożliwia wam dysponowanie środkami, które uprzednio sobie sami przedpłacicie, tak w Twisto dysponujecie pieniędzmi od Twisto (sic!) w ramach przyznanego limitu.

Po założeniu konta otrzymacie od Twisto limit na zakupy. Będzie to kwota od 300 złotych do 10 000 złotych i może ona być zwiększana wraz aktywnym korzystaniem z karty. Przez 31 dni płacicie kartą Twisto w ramach przyznanego Wam limitu. Na koniec miesiąca otrzymacie zestawienie wykonanych transakcji i od tego momentu macie 14 dni na spłatę karty. Jeśli zrobicie to na czas, wówczas Twisto jest darmowe. Jeśli przekroczycie 14 dni, wówczas zobowiązanie przenosi się na następny miesiąc, a Wy płacicie ok. 4.5% odsetek (czyli 45 groszy za każde wydane 10 złotych). Oczywiście zachęcamy Was do spłacania karty na bieżąco i unikania tego typu kosztów.

Do zalet Twisto zaliczyć należy jeszcze:

 • 0 zł za wydanie i obsługę miesięczną karty 
 • 0 zł za dostawę karty
 • 0 zł za użytkowanie konta z limitem kredytowym 
 • limit przyznawany bez pytania o dokumenty dochodowe
 • rejestracja bez konieczności skanowania dowodu osobistego (czyli kroku, który budził Wasze wątpliwości w komentarzach pod naszymi publikacjami o Revolucie)
 • Bardzo korzystna konwersja walut i brak prowizji przy płatności w walutach innych niż złotówki

O ile bardzo fajnie jest kupić sobie konsolę i nie musieć płacić za nią od razu, pamiętajcie jednak, żeby korzystać z tej karty w sposób odpowiedzialny.

W jaki sposób otrzymać bonus 50 złotych?

Aby otrzymać bonus musicie:

I to w zasadzie… tyle 🙂

Bonus przyjdzie na Wasze konto w ciągu 24 godzin od udanej weryfikacji wniosku. Musicie się jednak śpieszyć, ponieważ promocja ograniczona jest dla pierwszych 5000 osób.

Jak działa Twisto Split?

Split umożliwi wam podzielenie rachunku pomiędzy kilka osób – np. za zakup gry do co-opa, czy rachunek w restauracji.

Co ciekawe, Split zadziała nie tylko między dwoma użytkowniami Twisto. Możecie zaprosić do opłacenia części rachunku znajomych bez Twisto – np. podając ich numer telefonu lub e-mail. Taka osoba będzie miała 7 dni na uregulowanie należności np. poprzez przelew tradycyjny, czy Blika.

Jeśli chcecie dzielić rachunek z bliskimi, rozważcie zaproszenie ich do Twisto. W ramach naszej promocji otrzymają oni 50 złotych, które będą mogli wykorzystać na dowolny cel (np. zapłatę części rachunku)

Jak działa Twisto cashback?

Gdy już przebrniecie przez rejestrację, otrzymacie dostęp do funkcji „Cashback„. Wejdźcie na stronę jednego z 850 sklepów objętych ofertą promocyjną przez aplikację lub konto Twisto, a następnie zróbcie zakupy i opłaćcie je kartą Twisto lub w inny, dowolny sposób. Zwrot części pieniędzy za zakupy wróci na Wasze konto Twisto. Pamiętajcie, że jeśli wejdziecie do sklepu bezpośrednio przez jego stronę lub aplikację – cashback nie naliczy się.

Zwrot środków otrzymacie w formie punktów Twisto, które znajdziecie w zakładce Benefity w aplikacji Twisto. Można nimi opłacić dowolny zakup z Twisto.

Co jeszcze musicie wiedzieć?

 • Twisto to nie jest bank. Jest to tzw. FinTech, czyli przedsiębiorstwo wprowadzające innowacyjne rozwiązania dla sektora finansowego. Działa ono już od 6 lat w Czechach i od 2018 roku w Polsce. Partnerem fintechu jest ING Bank Śląski.
 • Twisto nie umożliwia póki co wypłat gotówki z bankomatu. Nie ma też jeszcze możliwości podpięcia karty pod Google Pay.
 • 50 złotych bonusu nie otrzymacie w formie gotówki lecz w formie doładowania salda punktowego w Twisto (50 punktów = 50 złotych). Oznacza to, że pierwsze zakupy kartą do kwoty 50 złotych zrobicie za darmo. 
 • Z konta i karty Twisto możecie zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy zgłosić mailowo chęć zamknięcia konta i zostanie ono dezaktywowane w ciągu 31 dni.
 • Promocja z bonusowymi 50 zł trwa do wyczerpania zapasu 5000 promocyjnych kont
 • Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich, posiadających polskie obywatelstwo oraz zdolność kredytową.

Regulamin promocji z 50 zł bonusu znajdziecie na tej stronie.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.