Newsy z kategorii Nie tylko gramy

Znaleziono 51 wpisów

Zgarnij łatwe 200 złotych bonusu za założenie "Przekorzystnego Konta dla Młodych" w banku Pekao

Łowcy, dawno nie pisaliśmy o ofertach banków, ponieważ nie było nic ciekawego na horyzoncie. Na szczęście sytuacja uległa zmianie. Wiemy, że młodsza część naszej społeczności nie posiada konta bankowego, a co za tym idzie nie może dokonywać zakupów on-line – nie wszystkie sklepy przyjmują pre-paidowe doładowania oraz płatności poprzez operatorów komórkowych, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam „Przekorzystne Konto dla Młodych„, które:

 • jest dostępne dla osób w wieku 13-26 lat
 • umożliwia rejestrację online bez kuriera i wizyty w banku. Weryfikacja tożsamości odbywa się za pomocą selfie (biometria)
 • daje młodym szereg zwolnień z opłat i liczne udogodnienia
 • oferuje na start łatwe 200 zł bonusu za założenie konta i spełnienie warunków
 • oferuje darmową kartę wielowalutową i wewnętrzny kantor wielowalutowy z gwarancją niskich kursów

Więcej o ofercie przeczytacie w dalszej części wpisu.

Czytniki Kindle 10 oraz Kindle Paperwhite IV w promocji w Amazonie DE

Kindle Paperwhite IV 8 GB (czarny, bez reklam, wodoodporny) – 103,36 EUR (469,39 zł)
Kindle 10 4 GB (czarny, bez reklam, z podświetlanym ekranem) – 67,17 EUR (305,04 zł)

Podana cena uwzględnia wysyłkę do Polski i podatek.

Najniższa cena na czytnik Kindle Paperwhite IV według Ceneo wynosi 574,95 zł + koszt wysyłki. Natomiast Kindle 10 według Ceneo dostaniemy najtaniej za 409 zł + koszty wysłki.


* Unikaj konwersji walut bezpośrednio od Amazona. Zaoszczędź na przewalutowaniu korzystając z wielowalutowej karty RevolutTwisto lub Curve.

Czytnik Kindle Paperwhite IV (bez reklam) za ok. 491 zł z wysyłką w Amazonie DE

Kindle Paperwhite IV 8GB (czarny, bez reklam, wodoodporny) – EUR 113,69 (491,14 zł)

Podana cena uwzględnia wysyłkę do Polski i podatek.

Najniższa cena na czytnik Kindle Paperwhite IV według Ceneo wynosi 574,95 zł + koszt wysyłki.


* Unikaj konwersji walut bezpośrednio od Amazona. Zaoszczędź na przewalutowaniu korzystając z wielowalutowej karty RevolutTwisto lub Curve.

[Przypomnienie] Pamiętajcie, że bonus 50 złotych od Curve otrzymacie dopiero po pierwszym użyciu karty

Dostajemy od Was wiele maili z zapytaniami „dlaczego nie otrzymałem bonusu od Curve”. Pamiętajcie, że 50 złotych przyznawane jest po pierwszym użyciu karty. Jeśli doszła już do was przesyłka z kartą Curve, użyjcie jej w sklepie po raz pierwszy i w ciągu 3 dni (standardowo następnego poranka) na waszym koncie Curve Cash pojawi się 50 złotych.

Jeśli jeszcze nie skorzystaliście z oferty, kod GIFTS pozostaje cały czas aktywny. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

15 zł rabatu na zakupy za min. 30 zł na Ceneo.pl

Z okazji 15 urodzin, Ceneo.pl rozdaje kupony zniżkowe na 15 zł rabatu dla produktów z przyciskiem KUP TERAZ za min. 30 zł.

Nazwa kuponu: 15lat

1. Wybierz na Ceneo.pl produkt z przyciskiem KUP TERAZ za min. 30 zł
2. Kliknij w przycisk KUP TERAZ, wpisz kupon 15lat w koszyku i kliknij zastosuj
3. Dokończ zamówienie

Więcej o akcji przeczytacie w tym miejscu.

Dzięki za info kmpt.

  Polecamy

50 złotych od Twisto oraz do 10% cashbacku w ponad 850 sklepach!

Wielowalutowa karta Twisto doczekała się już kilku publikacji na Łowcach, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Śpieszymy donieść, że usługa została wzbogacona o funkcję cashback, dzięki której otrzymacie zwrot części kwot zakupów w wybranych sklepach:

 • AliExpress – do 10%
 • Ebay – do 2.1%
 • Allegro – do 1.5%
 • Mediamarkt – do 3.2%
 • RTV Euro AGD – do 1.1%
 • i inne

Inną nowością jest funkcja Split, pozwalająca na dzielenie się płatnościami ze znajomymi.

Jeśli nie macie jeszcze Twisto, skorzystajcie z promocji, w ramach której zgarnąć możecie 50 zł bonusu za założenie darmowej karty Twisto! Środki zostaną przyznane w ciągu 24h od zaakceptowania wniosku.

  Polecamy

[Akt.] Kindle 10 za ok. 308 zł oraz Paperwhite 4 (bez reklam) od 482,74 zł z wysyłką do Polski w Amazonie DE

Kindle 10 – EUR 72,35 (308,21 zł)
Kindle Paperwhite 4: 8GB – EUR 113,69 (482,74 zł)
Kindle Paperwhite 4: 32 GB – EUR 144,70 (616,42 zł)
Kindle Paperwhite 4: 32 GB + 4G – EUR 206,71 (880,58 zł)

Podane ceny uwzględniają wysyłkę do Polski i podatek.


* Unikaj konwersji walut bezpośrednio od Amazona. Zaoszczędź na przewalutowaniu korzystając z wielowalutowej karty RevolutTwisto lub Curve.

  Polecamy

Walentynki z Curve - 50 złotych i 1% cashbacku dla nowych klientów. Dodane wsparcie dla Apple Pay!

Wracamy z trzecią edycją promocji – tylko dla Łowców Gier. Do zgarnięcia ❤️ 50 złotych bonusu na walentynki ❤️ za założenie DARMOWEJ, wielowalutowej karty Curve. Dodajmy, bardzo łatwe 50 złotych, bo Curve nie weryfikuje dowodu osobistego, nie prosi o selfie i nie sprawdza zdolności kredytowej.

Dodatkowo, otrzymujecie 1% cashbacku na 3 wybrane przez siebie sklepy (np. Amazon/Apple/Netflix) oraz bardzo korzystne kursy przewalutowania. Od 6 dni jest już także dostępna integracja usługi z Apple Pay!

Niezależnie, czy planujesz sprawić drugiej połówce kwiaty i czekoladki na walentynki, czy też wolisz zainwestować w grę co-op na Steamie, bonus od Curve będzie dla ciebie jak znalazł!

  Polecamy

[Tylko dla firm] Zgarnij łatwe 200 PLN za założenie Revolut Business

Jeśli są wśród naszych czytelników Łowcy z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, śpieszymy donieść o ciekawej promocji. W łatwy sposób możecie odebrać 200 PLN bonus za założenie konta Revolut Business.

Warunki zostały uproszczone względem poprzedniej akcji. Aby otrzymać 200 PLN, po założeniu konta, należy spełnić tylko jeden z poniższych warunków:

 • zasilić konto kwotą 200 PLN
 • (lub) wykonać pierwszą transakcję kartą Revolut
 • (lub) wykupić 1 miesiąc subskrypcji

Niestety tym razem z promocji wykluczone są osoby bez działalności gospodarczej.

Szczegóły i warunki promocji znajdziecie w dalszej części wpisu.

  Polecamy

Powrót promocji - 100 złotych bonusu za wyrobienie darmowej karty wielowalutowej Twisto!

Wróciła promocja, w ramach której zgarnąć możecie najłatwiejszą stówę w Waszym życiu 🙂 W ciągu 24h od zaakceptowania wniosku 100 zł bonusu za założenie karty Twisto Free!

Rejestracja nie wymaga konieczności skanowania dowodu osobistego – wystarczy sam przelew weryfikacyjny na 1 zł.

Przypominamy, że Twisto to darmowa karta wielowalutowa, która umożliwiająca konwersję po najlepszym możliwym kursie (podobnie jak Revolut). Z karty możecie zrezygnować w dowolnym momencie.

Zapoznajcie się z opisem promocji w dalszej części wpisu.

  Polecamy

Święta z Curve - 50 złotych i 1% cashbacku dla nowych klientów, odświeżony cashback dla dotychczasowych klientów

🎄 Popularna promocja wraca z okazji Świąt Bożego Narodzenia! 🎄

Dla nowych klientów:

 • Do zgarnięcia 50 złotych bonusu na zakupy świąteczne za założenie wielowalutowej karty Curve (czyt. “Kerw”). Dodajmy, bardzo łatwe 50 złotych, bo Curve nie weryfikuje dowodu osobistego, nie prosi o selfie i nie sprawdza zdolności kredytowej. Dodatkowo, otrzymujecie 1% cashbacku na 3 wybrane przez siebie sklepy (np. Amazon/Apple/Netflix), bardzo korzystne kursy przewalutowania i… możliwość cofania czasu :O 

Dla dotychczasowych klientów:

 • Osoby, które już wcześniej zarejestrowały się z naszym kodem BLACK otrzymały z okazji świąt dodatkowe 90 dni cashbacku oraz możliwość ponownego wybrania 3 ulubionych sklepów! Prezent otrzymacie po zaktualizowaniu aplikacji.

Więcej o Curve przeczytacie w dalszej części wpisu.

  Polecamy

Ostatni dzień na odebranie 200 PLN za założenie Revolut Business

Zgarnij 200 złotych na start za założenie konta Revolut Business i zasilenie go taką samą kwotą. Promocja dobiega końca dzisiaj o 23:59.

Przypominamy, że do promocji kwalifikują się także freelancerzy, a więc osoby prywatne bez zarejestrowanej firmy. Do weryfikacji jako freelancer potrzebny będzie jedynie krótki opis działalności.

200 PLN można bez problemu wypłacić sobie na zwykłe konto Revolut (lub inne). Ze szczegółami promocji możecie zapoznać się w dalszej części wpisu.

  Polecamy

Prowadzisz działalność? Zgarnij 20% rabatu na sprzęt w Amazonie oraz 200 złotych od Revoluta!

 • Amazon – zgarnij 20% rabatu na pierwsze 100 EUR wydane w serwisie Amazon Business. Link do promocji.
 • Revolut – zgarnij 200 złotych na start za założenie konta Revolut Business i zasilenie go taką samą kwotą. Do promocji kwalifikują się także freelancerzy a więc osoby prywatne pracujące dorywczo! Link do promocji.

Opis obu promocji znaleźć możecie w dalszej części wpisu

  Polecamy

40 złotych od Revoluta na Black Friday dla nowych użytkowników

Specjalna oferta od Revoluta dla Łowców Gier z okazji zbliżającego się Black Friday. Każdy nowy klient, który zarejestruje się z naszego linka otrzyma darmową kartę Revolut wraz z darmową wysyłką i ze startowym doładowaniem w wysokości 40 PLN*.

Przypominamy, że Revolut aplikacja do zarządzania pieniędzmi i karta płatnicza, która umożliwia płacenie w obcych walutach po najkorzystniejszym kursie waluty i bez dodatkowych prowizji bankowych. Zaoszczędzicie dzięki niej np. kupując paczki od Humble Bundle, konsole i sprzęt od Amazona, czy rosyjskie klucze Steam. Karta umożliwi wam także obejście ograniczeń regionalnych i zakupy np. w zagranicznych oddziałach Nintendo eShop. 

Zapoznajcie się z opisem oferty w dalszej części wpisu.

  Polecamy

Darmowe 50 złotych w prezencie na Black Friday za założenie karty Curve + 1% cashbacku na Amazon/Apple/Netflix

Dopiero co pisaliśmy o bonusach pieniężnych za założenie kart Twisto i Revolut. Teraz czas na trzecią, być może najciekawszą ofertę na Black Friday – do zgarnięcia 50 złotych bonusu za założenie wielowalutowej karty Curve (czyt. “Kerw”).

Dodajmy, bardzo łatwe 50 złotych, bo Curve nie weryfikuje dowodu osobistego, nie prosi o selfie i nie sprawdza zdolności kredytowej. Dodatkowo, otrzymujecie 1% cashbacku na 3 wybrane przez siebie sklepy (np. Amazon/Apple/Netflix), bardzo korzystne kursy przewalutowania i… możliwość cofania czasu :O 

Zainteresowani? 

100 złotych bonusu za wyrobienie darmowej karty wielowalutowej Twisto!

Dlaczego ta oferta powinna przykuć Twoją uwagę?

 • 100 złotych bonusu przyznawane w ciągu 24h od weryfikacji wniosku za pośrednictwem naszego linka – idealne na Black Friday!
 • Rejestracja bez konieczności skanowania dowodu osobistego – wystarczy sam przelew weryfikacyjny na 1 zł
 • Darmowa karta wielowalutowa, która konwertuje waluty po najlepszym możliwym kursie (podobnie jak Revolut)
 • Brak długoterminowych zobowiązań

Brzmi ciekawie? Łowcy, zapoznajcie się z Twisto Free!

Tylko dla Łowców - darmowa karta Revolut doładowana kwotą 20 złotych!

Wracamy z kolejną specjalną ofertą dla Łowców Gier od Revoluta! Według nas, ta odsłona promocji jest najciekawsza ze wszystkich dotychczasowych – każdy nowy klient, który zarejestruje się z naszego linka otrzyma darmową kartę Revolut wraz z darmową wysyłką i ze startowym doładowaniem w wysokości 20 PLN*.

Przypominamy, że Revolut aplikacja do zarządzania pieniędzmi i karta płatnicza, która powinna zainteresować każdego Łowcę, gdyż umożliwia płacenie w obcych walutach po najkorzystniejszym kursie waluty i bez dodatkowych prowizji bankowych. Zaoszczędzicie dzięki niej np. kupując paczki od Humble Bundle, konsole i sprzęt od Amazona, czy rosyjskie klucze Steam. Karta umożliwi wam także obejście ograniczeń regionalnych i zakupy np. w zagranicznych oddziałach Nintendo eShop. 

Zapoznajcie się z opisem oferty w dalszej części wpisu.


* Kartę będzie musieli doładować kwotą 20 zł w celach weryfikacyjnych. NIE TRACICIE tych 20 złotych. Możecie nimi dysponować w dowolny sposób – opłacić coś kartą Revolut, wypłacić z bankomatu albo zwrócić sobie je z powrotem na swoje konto.