Komentowane gry za darmo

Podobno za wszystko na świecie trzeba płacić. Niekoniecznie! W tym dziale znajdziecie darmowe gry, którymi można cieszyć się bez utraty ani grosza z konta.

Czytaj więcej »

Darmowy motyw oraz awatary na PlayStation 4 i PlayStation 5 z gry Resident Evil Village

Sony rozdaje darmowy motyw na PS4 oraz awatary na PS4 i PS5 z gry Resident Evil Village:

Aby odebrać awatary i motyw należy wykonać wyzwania dostępne po zalogowaniu się i kliknięciu w przycisk „Rozpocznij przygodę”.

Motyw Resident Evil Village

Dzięki za info murinus.

  Polecamy

Mass Effect Legendary Edition Bonus Content za darmo od BioWare

Pakiet zawierający zawartość z Edycji Deluxe gier Mass Effect 2 i Mass Effect 3 oraz ścieżkę dźwiękową Mass Effect dostępny za darmo na stronie EA:

Bonusowa zawartość obejmuje 88 klasycznych utworów, 2 książki z grafikami w formacie PDF (z gier Mass Effect 2 i Mass Effect 3), 2 komiksy w formacie PDF od Dark Horse (Mass Effect: Odkupienie [nr 1] i Mass Effect: Inwazja [nr 1]), cyfrową litografię prezentującą Normandię.

Promocja obowiązuje do 31 maja 2021 roku lub do wypełnienia limitu pobrań.

  Polecamy

Darmowe gry na Xbox One i Xbox Series X - lista 20 tytułów, które łatwo przypiszecie do konta

Łowcy, przygotowaliśmy dla Was specjalne zestawienie agregujące wszystkie darmowe gry Xbox z różnych regionów Microsoft Store. Niezależnie czy gry za darmo na Xbox One i Xbox Series X zostały udostępnione w polskim, czy zagranicznym oddziale Microsoft Store, możecie je łatwo przypisać do konta dwoma kliknięciami w przeglądarce.

Darmowe gry Xbox dla abonentów Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate*

Darmowe gry Xbox dla wszystkich

*Gdzie tanio kupię Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox Live Gold jest częścią abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Aby nabyć oba abonamenty za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Nowy sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate! 28 dni abonamentu dla nowych i aktywnych użytkowników za 13,34 zł!.

Trine 4: The Nightmare Prince za darmo dla abonentów Xbox Live Gold w koreańskim regionie Xbox Store

Abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać dodatkową darmową grę. W koreańskim regionie Sklepu Microsoft pojawiło się Trine 4: The Nightmare Prince w ramach Games with Gold:

Na karcie gry Trine 4: The Nightmare Prince – po zalogowaniu na konto z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold lub XGP Ultimate – wystarczy nacisnąć niebieski przycisk po prawej stronie ekranu, aby przypisać grę do konta.

Microsoft Store nie posiada blokad regionalnych, co oznacza, że Trine 4: The Nightmare Prince z koreańskiego regionu można bez problemu włączyć na polskim koncie.

GDZIE NAJTANIEJ KUPIĆ XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate za niewielkie pieniądze, skorzystajcie z poradnika: Nowy sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate! 28 dni abonamentu dla nowych i aktywnych użytkowników za 13,34 zł!.

Idle Champions of the Forgotten Realms – Epic Champions of Renown za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store pojawił się kolejny darmowy prezent na PC. Do 6 maja gracze mogą odebrać dodatek Epic Champions of Renown o wartości 100 USD:

Aby odebrać dodatek należy zainstalować darmową grę Idle Champions of the Forgotten Realms i zalogować się do niej do 6 maja, godz. 17:00.

Łowcy, w dalszej części artykułu znajdziecie trailer Idle Champions of the Forgotten Realms.

Dodatek Obcy: Izolacja - Ostatnia ocalała za darmo w Epic Games Store

W ramach promocyjnego rozdawnictwa w Epic Games Store do 29 kwietnia gracze mogą odebrać dwie darmowe gry PC:

Dodatkowo, wszyscy gracze którzy posiadają Obcy: Izolacja, z obecnego lub poprzedniego rozdawnictwa na platformie Epic, mogą również przypisać za darmo do swojego konta dodatek Obcy: Izolacja – Ostatnia ocalała. Wystarczy wejść na stronę sklepu i ponownie odebrać grę.

Dzięki za info kamil950, konrad19861208.

Klucz Steam do testów beta gry Naraka Bladepoint za darmo w Alienware Arena

Na stronie Alienware możecie odebrać darmowy klucz Steam do testów beta gry Naraka Bladepoint. Testy odbędą się w dniach od 23 do 25 kwietnia.

Aby otrzymać klucz należy zalogować się na swoje konto w Alienware Arena po czym na podanej stronie nacisnąć przycisk „Get Key”.

Informację o promocji nadesłał robsont. Dzięki!

  Polecamy

Horizon Zero Dawn Complete Edition za darmo już dostępne na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 w ramach akcji Play At Home

Od dzisiaj aż do 14 maja wszyscy posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5 mogą odebrać grę Horizon Zero Dawn Complete Edition za darmo w ramach akcji Play At Home. Aby przypisać darmówkę do konta nie jest wymagany abonament PlayStation Plus.

Po zakupie Horizon Zero Dawn Complete Edition otrzymacie produkcje na własność.

Łowcy, przypominamy, że do 23 kwietnia możecie odebrać 9 innych gier za darmo w PlayStation Store.

Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth i The First Tree za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store pojawiły się kolejne darmowe gry PC. Do 22 kwietnia gracze mogą odebrać:

Łowcy, jeśli spodobały wam się dzisiejsze darmowe tytuły i chcielibyście posiadać je również na Steamie zajrzyjcie do dalszej części artykułu.

Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze gry za darmo z popularnych serwisów, takich jak Steam. Niezależnie od tego czy jesteście użytkownikami konsoli, pecetów czy najczęściej gracie na smartfonach – z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Gry darmowe – rozrywka bez kosztów Zachęcamy do zapoznania się z mnóstwem różnorodnych propozycji. Dzięki naszemu serwisowi będziecie zawsze na bieżąco z najbardziej aktualnymi promocjami z najpopularniejszych serwisów. Darmowe weekendy z najgorętszymi tytułami już nigdy nie przejdą Wam koło nosa. Doskonała rozrywka na PC, konsole i smartfony – wszystko to dostępne jest w jednym dziale.