Final Fantasy VII Remake Intergrade po polsku

Zagraj w Final Fantasy VII Remake Intergrade po polsku! Dziś premiera spolszczenia

Łowcy, przygotowaliśmy dla Was dość nietypowy wpis. Od dziś możecie zagrać w Final Fantasy VII Remake Intergrade na PC po polsku! Zazwyczaj nie informujemy o premierach fanowskich spolszczeń do gier, jednak tym razem sprawa dotyczy bardzo dużego projektu. Grupa CosmoFF przez 7 miesięcy pracowała nad polska wersją językową zawierającą ponad 247 000 słów. W dalszej części wpisu znajdziecie najlepsze aktualnie oferty na Final Fantasy VII Remake Intergrade w promocyjnej cenie.

Wiemy, że wielu z Was docenia, gdy produkcje wydawane na naszym rynku posiadają chociaż polskie napisy. Niestety, standardem wśród japońskich wydawców jest kompletne ignorowanie polskich konsumentów. Jedyną szansą na polskie wersje językowe są więc najwierniejsi fani danych serii. Tym razem grupa CosmoFF zabrała się za ogromny projekt i stworzyła spolszczenie do Final Fantasy VII Remake Intergrade na PC. W trakcie swojej pracy przetłumaczyli oni ponad 247 000 słów, 220 plików z teksturami oraz 3 filmy. Warto również dodać, że zlokalizowane tekstury nie występują w żadnej innej wersji językowej!

Jeśli chcecie wsiąknąć w świat FFVII w towarzystwie ojczystego języka, to spolszczenie do gry możecie pobrać ze strony Balamb.pl oraz z pobierali Graj Po Polsku 🙂


Gdzie kupić tanio Final Fantasy VII Remake Intergrade na PC?

Przypominamy, że Final Fantasy VII Remake Intergrade nie należey do najtańszych gier na komputery osobiste. W poniższej tabelce znajdziecie aktualnie najlepsze oferty na ten tytuł w wersjach na Steam oraz Epic Games Store:


Łowcy, co sądzicie o fanowskich spolszczeniach? Podoba Wam się aktywność polskiej społeczności skupionej wokół serii Final Fantasy? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.