Komentarze do "Yakuza 0 za 32,77 zł w G2Play"

    1. 8 gier (z czego większość bardzo dobra) za 45 zł to nie tak dużo w porównaniu do jednej nawet za te 15-20 czy ile chcesz dać. Ale… Twój wybór.

    2. Zapewne gdybym był jakimś zapalonym nerdem, który traci czas na ogrywanie wszystkich gier i lubi sobie szastać kasą na jakieś tam „monthly”, to tak bym właśnie zrobił. Ale nie jestem żadnym gejmerem/nerdem/januszem biznesu i nie zamierzam wydawać 45 złotych na 8 gier (nawet gdyby było ich 20, to i tak bym nie kupił). Gdy będzie już za te 10-15 złotych, to sobie wtedy kupię i zagram w ten jeden jedyny tytuł. Dziękuję, dobranoc.

 1. Pozwolę sobie skopiować mojego posta.
  Yakuza 0 to gra warta każdych pieniędzy. Mam na tą chwilę w grze ponad 120 godzin i wciąż się nie nudzi. Gra ma urozmaicony poziom trudności, świetna fabularnie oraz audio-wizualnie, model walki wciąga jak rzeka i daje ogromną satysfakcję (wzorowany na oldschoolowych bijatykach z finisherami), bardzo dużo przyjemnych minigierek w tym zarządzanie klubem hostess/cabaret club, wyścigi kieszonkowych samochodzików, gierki z sega mega drive (outrun, space harier czy fantasy zone), mnóstwo ciekawych sidequestów nastawionych na historie (a historie w nich potrafią być zabawne czy zaskakujące, są urozmaicone i nadają dodatkowego tonu do gry). I cutscenki są w bardzo filmowej jakości, z wyjątkiem kilku krótkich cutscenek z animacją minimalistyczną. Nie wiadomo po co twórcy pokusili się na takie rozwiązanie. Zwłaszcza, że takich cutscenek jest bardzo mało, a dają bardzo złe pierwsze wrażenie.

  Dla mnie ogólnie ta seria to największe zaskoczenie growe. Pamiętam jak się zabierałem za Yakuzę 3. Z początku podchodziłem do zakupu mocno niechętnie, ale po obejrzeniu wideorecenzji finalnie się skusiłem i wsiąkłem w grę jak w rzekę. Jedynie z tej serii to tylko Dead Souls jest byle jaka i na szczęście twórcy nawet nie remasterują tej padaki.

  Dla mnie ta seria to takie 10/10. Ma swoje wady, ale gra nadrabia tym czym powinna – historią, postaciami, gameplayem i designem lokacji (sklepy wyglądają jak autentyczne sklepy z bogatym i urozmaiconymi towarami na półkach, a nie pustki jak w wielu innych grach z otwartym światem).

  PS: Gra ma bardzo dobrą optymalizację. Na mojej i5 4440 i gtx 1060 6gb , gra chodzi w stałych 144 fps (monitor 144Hz), na ultra w rozdzielczości 2560 x 1440.