Wyprzedaż w Eneba

Na dzisiejszej wyprzedaży w Eneba tylko dla Łowców Gier skorzystacie z rabatu obniżającego o 12% ostateczną cenę każdego produktu dostępnego w ofercie sklepu. Kod zniżkowy jest aktywny do 11 maja, do godziny 10:00.

Cena z kodem zniżkowym 12LOWCYGIER

Promocje na gry PC

Według nas mogą Was w szczególności zainteresować następujące oferty na gry PC:

Wybrane promocje na PS4 i PS5

Dzięki dzisiejszej wyprzedaży zakupicie tanio między innymi doładowania 100 PLN oraz roczny abonament PlayStation Plus:

Promocje na Xbox One i Xbox Series X

Wyprzedaż dotyczy również giftcardów do Microsoft Store. Jeśli chcecie dodatkowo zaoszczędzić na grach, skorzystajcie z kart podarunkowych do brazylijskiego Xbox Store.

Wybrane promocje na Nintendo Switch

Tanie gry na Nintendo Switch? Nie do końca, ale zaoszczędzić można na abonamencie Nintendo Switch Online i dodatku do Mario Kart 8 Deluxe. 🙂 


Jak korzystać z kodu tylko dla Łowców Gier podczas zakupów w Eneba

  1. Aby upewnić się, że promocja trafi tylko do naszych Czytelników, kod rabatowy połączony jest z odnośnikami z Lowcygier.pl. Należy wejść w dowolny link z artykułu, aby kod zadziałał.
  2. Kod można użyć tylko raz.
  3. Kod aktywować można wyłącznie na terenie Polski.
  4. Jeśli spełniasz kryteria 1-3, a mimo wszystko kod rabatowy nie działa, spróbuj wyczyścić ciasteczka Eneba i przejść ponownie do sklepu przez nasz odnośnik. Alternatywnie, skorzystajcie z linku w trybie incognito.

Kod zniżkowy 12LOWCYGIER należy wprowadzić w koszyku w podsumowaniu zamówienia:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.