X

«

»

Wyprzedaż Ostateczna w Kinguinie

kinguin logo

Ceny z kodem zniżkowym LOWCYGIER i bez uwzględnienia Kinguin Buyer Protection.

W Wyprzedaży Ostatecznej zakupicie m.in.:

Call of Duty Modern Warfare 3 Uncut Steam CD Key – 32,19 zł
Xbox LIVE 12 Months Gold Subscription Card – 108,36 zł
Hatred + Survival DLC Uncut Steam CD Key – 32,19 zł
The Witcher 3: Wild Hunt GOG CD Key – 92,58 zł
Rocket League Steam Gift – 62,44 zł
Trials Evolution Gold Edition Uplay CD Key – 6,00 zł
Bulletstorm Origin CD Key – 8,02 zł

Kinguin to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na Kinguin jest więc obarczone pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 2,95 zł możecie zakupić Ochronę Kupujących Kinguin, gwarantującą zwrot pieniędzy na okres 30 dni od zakupu.
Do ostatecznej ceny musicie doliczyć opłatę za płatność wynoszącą 1,77 zł.

 • „Wyprzedaż Ostateczna” a co zwijają interes :P?

 • duke nukem

  Klucz Windows 10 -89% za ok 90zł- ciekawe jak z legalnością tych kluczy i ich pochodzeniem. Btw czy program dla studentów się skończył? Bo nie ma ton kodów na innych portalach po 15zł.

  • Legalność jest żadna. Jeśli to OEM to musisz mieć naklejkę z kluczem na sprzęcie na którym jest zainstalowany.

   • Nalepka z COA nie wystarczy aby poświadczyć legalność produktu M$, musisz mieć też namacalny dowód zakupu (bynajmniej nie w postaci emaila). Pytanie tylko po co kupować coś takiego jak produkty M$ w keyshopie skoro W10 już tak konkretnie nas szpieguje, że szybciutko taka kopia zostałaby zdeaktywowana 😀

    • Smiechlem jak czytam te komentzarze jedyna roznica miedzy wersja oem a boxem jets to ze oem przypisany jest do sprzetu i po wymiane plyty glownej musial bys zakupic nowy.. Dlatego jest roznica w cenie . Takie werjse sa w 100 % legalne prosto od M$ a specjalisci widze wymyslaja bajki ^^ A to czy masz naklejke czy nie nikgo nie obchodzi liczy sie dowod zakupu ( w takim przypadku mail z potwierdzeniem zakupu ) ^^

     @up kopia zdezaktywowana poniewaz ? daj mi jeden konkretny powod ? … Bo sry jezlei myslsiz ze tylko wersje „box” sa „orginalne” to milego przeplacania dalej,..

 • Pajfu

  Opłaca się kupić Bulletstorma? Jakoś ominęła mnie ta gra.

  • mrl

   Jeśli nie przeszkadza Ci Games for Windows Live, to bierz bez wahania!

  • Naprawdę fajny FPS. Warto za taką cenę