[Akt.] Wolfenstein: Youngblood za 23,50 zł w GAMIVO

Cena z kodem zniżkowym NOV5LOWCY

Wolfenstein: Youngblood Bethesda CD Key – 23,50 zł (sprzedawca GetitCheap)

Aby uzyskać cenę podaną w newsie, musicie zjechać na dół strony, wybrać najtańszego sprzedawcę z tabelki i użyć kodu rabatowego. Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "[Akt.] Wolfenstein: Youngblood za 23,50 zł w GAMIVO"

  1. To nie jest pełnoprawna gra, tylko dodatek, The Old Blood taniał równie szybko i to w oficjalnej dystrybucji, a nie tylko w keyshopach jak Youngblood.

    1. Koledze się słowa pokręciły bo miał na myśli ‚spin off’.

     Czasem się udaje czasem nie- Blood Dragon był hiciorem, Youngblood to kupka. A wystarczyło pogłębić formułę wspomnianego TOB.
     Same główne bohaterki to cringe okrutny a design systemu kooperacji to śmiech na sali.

    2. Spin off serii to w Far Cry raczej Primal, Blood Dragon jest dodatkiem do trójki w sposób na tyle oczywisty, że nawet ma „3” w tytule. Takim samym dodatkiem jak Youngblood do Wolfensteina II jest choćby Far Cry: The New Dawn dla Far Cry 5. Widać to też w cenie – mimo że jest połowę młodszy od dużego „brata” jest sporo tańszy i na co dzień, i na promocjach.

    3. Rozumiem że kolega nie słyszał o „samodzielnych dodatkach”, takich jak Far Cry: Blood Dragon, będący tylko dodatkiem do Far Cry 3, Far Cry New Dawn, będący samodzielnym dodatkiem do Far Cry 5, czy Wolfenstein: The Old Blood, będący samodzielnym dodatkiem do Wolfenstein: The New Order. Z faktu bycia tylko dodatkiem do dużej gry wynika inna cena, i premierowo i potem znacznie szybsza jej obniżka, dotyczy to wszystkich wymienionych tytułów – przykładowo wspomnianego już wcześniej The Old Blood kupiłem w oficjalnej dystrybucji za niecałe 20 zł (3,74 funta) dosłownie 2 miesiące po jego premierze, w lipcu 2015, więc 23 zł, za ponad 3-miesięcznego Youngblood i to w keyshopie (dochodzi prowizja za płatność i niesmak po zakupie u szemranego źródła) nie nazwałbym jakąś niespotykanie dobrą ofertą.
     A odpowiadając na pytanie – gdyby kolega trochę pogłówkował, pewnie sam doszedłby do wniosku, że Wolfenstein: Youngblood jest samodzielnym dodatkiem do Wolfenstein II: The New Colossus.

 1. Ale nie rozumiem, znaczy się dopłacają już w końcu gdy ktoś weźmie te 22,95? To może rozważę tę propozycję, chociaż wciąż trochę mało…

  1. Youngblood jest na steamie od premiery. Kluczy steamowych w keyshopach czy nawet oficjalnej dystrybucji nie będzie nigdy, podobnie jak innych nowych gier Bethesdy (Rage 2, Doom Eternal, itd), bo wersje pudełkowe są na ich launchera.

   1. wiem przypomnialem sobie ale za 120 zeli na steamie nie zamierzam kupować. Zagram, sapomnę 🙂 25 zeli jest fair ceną nawet jeżeli mam 4 lounchera na dysku co mnie już przeraża.

   2. Dobrze wiedziec. Nie mam problemu z iloscia launcherow na dysku – ale od tego wydawcy nie kupie juz nic – wiec problem rozwiazany 🙂
    BETHESDA to rak.

    1. 25 zeli to cena ok, zwłaszcza że Wolf 2 długo trzymał cenę. Szkoda że nie na steama 😐