X

«

»

Wildstar już za ok. 90 złotych

keye

Wildstar – Standard Edition EU – 89,90 zł

Nadal dostępne są promocje na:

Metro Redux – 59,90 zł – Steam
Wasteland 2 – 96,90 zł – Steam
Sacred 3 First Edition – 69,90 zł – Steam
The Elder Scrolls Online – 49,90 zł
Spintires – 49.90zł  – Steam

 • JPK

  Wildstar „już” – powinno być chyba „jeszcze”, jeszcze zanim przejdzie na f2p bo cienko im idzie.

  • W głębi serca liczę bardziej na „buy to play” jak Guild Wars. 🙂

   • ale ta gra już jest f2p – kupujesz Creed za golda w grze który daje 30 dni grania – kosztuje średnio 13 platyn – dziennie z samego kopania skałek, które trwa do max godziny zbierasz prawie platynę a do tego dochodzi masa aktywności typu kasa za daily etc.

    A sam content i system walki jest dużo bardziej wymagający niż coraz bardziej casualowy WoW

    • Wojchech Kowalski

     Ja na przykład nie mam godzinki na kopanie 😉
     Byłem mocno nastawiony na pve, ale to masakra… Te atunamenty to niesamowita głupota…

    • atu znerfiono teraz mocno. widzisz atu miało Cię przygotować do raidów, które są naprawdę sporo cięższe od tych w wow tu trzeba ogarniać nie ma czegoś takiego jak combat ress.

    • A tak z innego punktu widzenia – to wychodzi ok. 15h na miesiąc kopania skałek, srednia krajowa roboczogodzina – 17 zl. Jednak się chyba nie opłaca ;p .

    • I jak wildstar teraz? Grałam tylko w 2 różnych betach i wyjątkowo mi przypadł do gustu (w przeciwieństwie np. do eso), ale boli mnie, że gra praktycznie nie ma polskiego community (przynajmniej przeglądając fora, fanpage), a na zagranicznych ciągle leci hejt na spadającą populacje (co mnie zraziło do kupienia).

    • niestety jest to spory problem i będzie większy jak wejdzie dodatek do WoW’a. Ludzie są po prostu zbyt do WoW przyzwyczajeni… mi się znudził po 3 latach.

     Polskie community ? nie potrafi się dogadać to główna konkluzja. Byłem w gildi gdzie grało 30 osób gotowych do rajdu (dojście do tego momentu trochę zajmuje) – nie mogli przejść przez 2 bossa przez tydzień to zaczęli kombinować – odchodzić, przestali grać etc. tragizm

     teraz jest kilka gildii international mam nadzieję, że coś ruszy.

  • Hehe, nie wiem po czym tak sądzisz ale gram od dwóch miesięcy i twórcy ciągle dodają nowy content co przyciąga i utrzymuje stały pułap graczy. Ponadto niedawno abonament poszedł w dół co jest dodatkowym plusem, więc niestety nie masz racji w tej sprawie. Wildstar dobrze się trzyma, a f2p szukaj w ESO.

   • Daniel ‚Denis’ Radzki

    ESO również ma się świetnie imho, wiec wskazujesz koledze zły kierunek. Dla nich pozostają tylko Azjatyckie gnioty.

 • Jarosław Łyczak

  trochę brzydkawe to ArcheAge… grafika jak w koreańskiej masówce i to tak sprzed 5 lat co najmniej … ale poza tym wygląda dość ciekawie

  mimo wszystko gdyby Wildstar był b2p jak GW2 to bym się skusił… w abonamencie odpada – nie dlatego że mnie nie stać – po prostu GW2 pokazało że model b2p może się wszystkim opłacać