Promocja na The Division 2

Tom Clancy's The Division 2 za 162,55 zł w GAMIVO

Cena z kodem zniżkowym SPRINGSALE10D

Tom Clancy’s The Division 2 EMEA PRE-ORDER – 162,55 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Tom Clancy’s The Division 2 za 162,55 zł w GAMIVO"

   1. A to jakiś problem? Nie mam i RE2 już odebrałem teraz tylko czekać na TD2 🙂

    1. Nie mam faktur ani amd aktywowałem sobie sam nic ode mnie nie chcieli 🙂 RE2 już do steama przypisany.

    2. ale wiesz, że lasy rzedną, świat się zmienia…A tempus to już w ogóle fugit. Ja mam doświadczenia z piątku, a Ty? Tak trudno sobie wyobrazić, że AMD nie chce dać się doić i uszczelniło całą procedurę przy okazji premiery DMC5?

    3. Kod kupiłem za 8 duszek i aktywowałem w piątek, ale 1 marca. Tydzień później dostałem info o aktywacji RE2 teraz czekam na TD2.
     Coz kto nie ryzykuje ten szampana nie pije 😉

    4. dzięki, sprawa się już chyba wyjaśniła. Myślałem, że od piątku AMD skrupulatniej sprawdza uprawnienia do kodu. Jednak kolega niżej twierdzi, że we wtorek nie miał problemów z aktywacją.

     A co do ryzyka: czytałeś ich regulamin?

     Kod kuponu nie może być sprzedawany, wymieniany, przekazywany, oferowany jako nagroda lub w jakikolwiek inny sposób zbywany przez Uczestnika Promocji lub jakąkolwiek inną osobę bez wyraźnej zgody Organizatora. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich działań mających na celu powstrzymanie niezgodnego z prawem wykorzystywania Kodów kuponów, w tym, ale nie tylko, prawo do ubiegania się o wydanie nakazu sądowego, dyskwalifikacji Uczestnika Promocji lub unieważnienia konkretnego Kodu kuponu.

     ciekawe, jak można wykorzystywać taki kupon niezgodnie z prawem?

   2. Można się dogadać i aktywować, ja tutaj komuś pomogłem, aktywowałem vouchera. Często w aukcji na allegro widać, że oferuje też aktywację, a potem zmieniasz hasło i wsio twoje.

 1. The Division 2 – AMD Cebula Edition – 74.99 PLN! Takie oferty można w sieci ogarnąć. Aktywacja poprzez kod zmieniając trochę danych w JavaScript. Dużo o tym jest na reddicie. Lub poprosić kogoś o aktywację, kto ma GPU od AMD.

   1. Nie mogę podać linku, ale chwilę poszukasz na reddicie lub w Googlach i znajdziesz na 100%. Ja zgarnąłem TD2 + DMC5 za 149 zł.

   1. Ja teraz czekam na otrzymanie kluczy. Kod został aktywowany przez gościa, który kupił kartę serii RX i wybrałem dwie gry z trzech oferowanych

    1. ale kiedy tak było? Bo u mnie:

     „W celu weryfikacji kodu z kuponu wymagane jest dalsze działanie. Musisz wypełnić formularz pomocy i podać poniższe dane:

     Jeżeli
     dotarł do Ciebie wydrukowany kod z kuponu, musisz przesłać pełny obraz
     (zdjęcie lub skan w formacie PDF, JPG, itp.) (a) faktury/rachunku i (b)
     wydrukowany kupon z widocznym kodem.

     Jeżeli
     kod z kuponu dotarł w formie elektronicznej, musisz przesłać pełny,
     nieprzycięty obraz rachunku (zrzut ekranu lub wiadomość e-mal) z
     widocznym kodem z kuponu.

     Kliknij tutaj, aby przejść do formularza pomocy technicznej.Jeśli uważasz, że ta wiadomość trafiła do Ciebie przez pomyłkę, skontaktuj się z działem pomocy technicznej.”

     A jak kupisz kod na lewo, to nie ma zmiłuj, wtopiłeś pieniądze.

    2. U mnie zostało zweryfikowane i dostałem potwierdzenie na e-mail z treścią „[…] Gratulujemy rezerwacji Tom Clancy’s The Division® 2! Zaktualizujemy Twoje konto i powiadomimy Cię, jak tylko klucz zawartości będzie dostępny. […] Gratulujemy rezerwacji Devil May Cry™ 5! Zaktualizujemy Twoje konto i powiadomimy Cię, jak tylko klucz zawartości będzie dostępny.”

    3. ALE KIEDY?????????????
     Tak było do zeszłego piątku.
     A teraz – właśnie mam odpowiedz od AMD: nie wystarczy kopia faktury, MA BYĆ zdjęcie/skan kuponu z kodem!

    4. Wczoraj otrzymałem e-mail popołudniu. Po 2-3 dniach teoretycznie mają być wygenerowane klucze i wysłane.

    5. ale kiedy Ci kolega aktywował kod z kuponu? Bo że jest opóznienie 5-6 dni na odpowiedz u AMD, to już sami uprzedzają. Są ludzie, co czekają na klucze od stycznia.

    6. Wczoraj? O, czyli wreszcie jest postęp 😉
     Zatem mam już tylko dwa możliwe powody, dlaczego mnie olali:
     a) bo mnie nie lubią
     b) bo kod kuponu jest przypisany do modelu karty. Ja mam kod z innego modelu, niż model posiadanej karty.
     Wbrew pozorom, opcja b) jest znacznie bardziej prawdopodobna 😉

    7. Taka sytuacja którą odpisujesz ma miejsce jeszcze przed aktywacja kody z kuponu czy po jej aktywacji? Najlepiej aby ta aktywację robiła osobą która ten sprzęt ma wtedy jest weryfikacja.