Promocja na The Last of Us Part I

The Last of Us Part I (remake) za 300 zł zamiast 339 zł w PlayStation Store

Łowcy, jeśli cena za pre-order remake’u jest dla Was zbyt wygórowana i chcielibyście zakupić The Last of Us Part I tanio, to jest ku temu doskonała okazja. Wykorzystując karty podarunkowe, za grę w przedsprzedaży zapłacicie w PlayStation Store 300 zł. W ten sam sposób możecie nabyć taniej także Cyfrową Edycję Deluxe.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule

Powyższe ceny uzyskacie wykorzystując karty podarunkowe 3 x 100 PLN.

W dalszej części wpisu umieściliśmy poradnik jak kupić The Last of Us Part I w promocyjnej cenie przy użyciu giftcardów.


The Last of Us Part I tanio w PlayStation Store

Krok 1. Zakup 3 karty podarunkowe o łącznej wartości 300 PLN:

Podane ceny uwzględniają płatność przez Przelewy24.

Krok 2. Dodaj karty podarunkowe do swojego konta PlayStation Store. Po zalogowaniu w przeglądarce internetowej kliknij w avatar konta, po czym Wykorzystaj kod.

Krok 3. Kup The Last of Us Part I w PlayStation Store wykorzystując doładowane saldo konta. Pamiętaj, że brakującą kwotę należy dopłacić inną metodą płatności bezpośrednio w koszyku PS Store – 39 zł do edycji standardowej lub 89 zł do Cyfrowej Edycji Deluxe:


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.