Promocja na The Elder Scrolls V Skyrim - Anniversary Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim obchodzi dziś 11. urodziny. Sprawdź gdzie kupić grę najtaniej

Tak, to już 11 lat od premiery The Elder Scrolls V: Skyrim! Tytuł zadebiutował na rynku dokładnie 11 listopada 2011 roku. Od tego czasu Bethesda regularnie zasypywała graczy kolejnym inkarnacjami Skyrima. W sprzedaży pojawiły się edycje Legendary, Special i Anniversary, a nawet specjalna wersja dla gogli VR. Tytuł ukazał się na wszystkich dużych konsolach ostatnich 3 generacji. Z okazji kolejnych urodzin, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych ofert na tanie The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition, czyli najnowsze wydanie tytułu 🙂

Promocje na TESV: Skyrim Anniversary Edition PC i konsole

Łowcy, poniżej znajdziecie najlepsze aktualnie oferty na The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition w promocyjnej cenie na PC oraz konsol PS4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto zauważyć, że dostępność pudełek jest aktualnie mocno ograniczona Jeśli posiadacie już w swojej kolekcji TESV: Skyrim Special Edition, to powinien Was zainteresować płatny upgrade do wersji Anniversary.

TESV: Skyrim Anniversary Edition tanio na PC:

Oferty na tanie Skyrim Anniversary Edition na PS4 i PS5:

Promocje na The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition na konsole Xbox:


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.