«

»

Tanie klucze na G2A (17.04)

fYHkTa9A[1]

Dodatkowe 3% rabatu uzyskacie z kodem zniżkowym LOWCY lub kodem BACK

Might & Magic Heroes VII UPLAY CD-KEY GLOBAL – 34,28 zł
Assassin’s Creed Syndicate UPLAY CD-KEY GLOBAL – 57,39 zł
Deponia Doomsday STEAM CD-KEY GLOBAL – 40,03 zł
Minecraft: Story Mode TELLTALE CD-KEY GLOBAL – 25,73 zł
The Walking Dead: Michonne TELLTALE CD-KEY GLOBAL – 31,66 zł
Batman: Arkham Knight STEAM CD-KEY GLOBAL – 40,81 zł
DiRT 3 Complete Edition STEAM CD-KEY GLOBAL – 19,17 zł
Wasteland 2: Director’s Cut – Classic Edition STEAM CD-KEY GLOBAL – 17,14 zł
Trine 3: The Artifacts of Power STEAM CD-KEY GLOBAL – 16,11 zł
Ryse: Son of Rome STEAM CD-KEY GLOBAL – 22,77 zł
The LEGO Movie Videogame STEAM CD-KEY GLOBAL – 7,52 zł

Sugerujemy skorzystać z najtańszej oferty w Marketplace, zamiast G2A Selected Offer. Dlaczego? <

G2A to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na G2A obarczone jest więc pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert promowanych w Weekly Sale oraz od sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 1 Euro możecie zakupić G2A Shield, dzięki któremu zyskacie 100% gwarancję na zakupiony produkt.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają podatku VAT (dla Polski wynosi on 23%) oraz opłaty za płatność poprzez G2APay w wysokości 0,30$ + 2.49% wartości transakcji.

 • Dobra cena za WL2.
  Za taką cenę w wersji DC to mogę wziąć. Niestety już przepłaciłem na KS, jedyny tytuł który sfinansowałem, okazał się porażką…

  • Z tą „porażką” to trochę przesadzasz. Takie słowa to można w stronę Takedown: Red Sabre kierować WL2 jest przyzwoity, na pewno bardziej niż F4, który sprzedał się niesamowicie dobrze.

  • Piszesz o Wasteland 2? Jeżeli okazało się porażką to 17zł jest dobrą ceną za porażkę? ;/ Dla mnie nie ma czegoś takiego jak dobra cena za złą grę, jak gra zła to szkoda czasu i kasy. Ale z drugiej strony słyszałem też jednak pozytywne opinie o Wasteland 2.

   • Bo to dobra gra jest. Zaraz po premierze były problemy ale po patchach wszystko działa jak trzeba. Jak ktoś lubi oldschoolowe gry taktyczne to Wasteland 2 jest dla niego idealne.

 • No, chyba Syndicate spadł na tyle nisko żeby można było kupić. Wreszcie.

 • nie wiem dlaczego, ale G2A nigdy nie wzbudzało mojego zaufania.

  • raistand

   Bo to jest współczesny odpowiednik giełdy na Grzybowskiej albo stadionu X-lecia. 😉

   • No nie do końca, tutaj większość sprzedawanych gier była kupiona gdzieś taniej, a nie ukradziona. Można to łatwo zauważyć, jak gry tanieją po pojawieniu się jakiegoś bundla. 😉

    • raistand

     Ale nigdy o końca nie jesteś pewien co kupujesz. 🙂

    • Kupuję na g2a tylko od tych większych sprzedawców. Mając kilkadziesiąt tysięcy pozytywnych opinii raczej nie będą ryzykować zepsucia tego sprzedając klucze z lewych źródeł.

 • Bobo Gugu

  Chcialbym kupic u nich rainbow six siege na steama jest za ponad 154 zł jako gift ale wacham sie bo nie wiem czy nie bedzie jakiegos problemu z tym brakiem podatku bo z podatkiem to w ogole sie nie oplaca wychodzi prawie 200zł a bezpośrednio kupując na steam jest jeszcze promocja za ponad 172zł do 19 godz.
  Nie wiem co zrobić zawsze to mniej pare zł tyle że naliczy mi jescze % za transakcje

  • Algus

   Jestem w podobnej sytuacji, ale weź pod uwagę że ten podatek to tyczy sie potem tyko sprzedającego, ja tak kupilem ostawnio wowa WoD i jest wszystko wporządku 😉