Tanie granie na Steam Deck!

Tanie granie na Steam Deck! Najlepsze oferty na gry PC do 15 zł w Kinguinie

Łowcy, posiadacie już Steam Decka? A może dopiero zamówiliście swój egzemplarz i chacie rozbudować bibliotekę gier kompatybilnych z urządzeniem? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Was zestawienie zawierające tanie gry na Steam Deck! Znajdziecie w nim najlepsze oferty na tytuły PC (klucze Steam) do 15 zł, dostępne aktualnie w sklepie Kinguin.

Najlepsze oferty na tanie gry Steam (do 15 zł) w Kinguinie

W poniższej liście umieściliśmy najciekawsze promocje na gry PC kompatybilne ze Steam Deck. Wszystkie z wymienionych tytułów są dostępne w cenie niższej niż 15 zł i posiadają oznaczenia „Steam Deck Verified” lub „Steam Deck Playable”:

Cena z kodem zniżkowym OCTOBER14

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność BLIKiem.


Cena Steam Deck w oficjalnej dystrybucji

Steam Deck możecie zakupić wyłącznie za pośrednictwem platformy Steam. Najtańszy wariant urządzenia wyposażony jest w pamięć eMMc o pojemności 64 GB oraz dedykowany futerał. Wersja za 2499 zł posiada natomiast dysk SDD (256GB). Najdroższy z modeli posiada szybszy dysk SSD o pojemności 512 GB oraz antyrefleksyjne szkło trawione:

Aktualnie czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia wynosi od 1 do 2 tygodni.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.