Promocja na PlayStation Network Card Plus 365

Tani abonament PlayStation Plus w Eneba – 12 miesięcy usługi za mniej niż 165 złotych

W ramach dzisiejszej wyprzedaży w Eneba kupicie tani abonament PlayStation Plus. Roczna subskrypcja kosztuje niecałe 165 złotych:

Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER12

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24. Jeśli kod zniżkowy nie działa, w rozwinięciu wpisu umieściliśmy instrukcję jego użycia.

12 miesięcy PlayStation Plus Premium za 404.57 zł zamiast 480 zł

Sony zapowiedziało uruchomienie usługi PlayStation Plus Premium w Polsce już 22 czerwca. Plan Premium będzie można uzyskać taniej dzięki konwersji podstawowego Plusa. Z pierwszych komunikatów firmy wynika, że otrzymamy możliwość zmiany aktywnego planu poprzez dopłacenie różnicy w cenie. Aktywując PS+ z powyżej oferty w czerwcu i dopłacając 240 złotych otrzymacie rok PS Plus Premium za ok. 404,57 zł.

Promocja na 12 miesięcy PlayStation Plus
12 miesięcy PS+

Jak korzystać z kodu tylko dla Łowców Gier podczas zakupów w Eneba

  1. Aby upewnić się, że promocja trafi tylko do naszych Czytelników, kod rabatowy połączony jest z odnośnikami z Lowcygier.pl. Należy wejść w dowolny link z artykułu, aby kod zadziałał.
  2. Kod można użyć tylko raz.
  3. Kod aktywować można wyłącznie na terenie Polski.
  4. Jeśli spełniasz kryteria 1-3, a mimo wszystko kod rabatowy nie działa, spróbuj wyczyścić ciasteczka Eneba i przejść ponownie do sklepu przez nasz odnośnik. Alternatywnie, skorzystajcie z linku w trybie incognito.

Kod zniżkowy LOWCYGIER12 należy wprowadzić w koszyku w podsumowaniu zamówienia:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.