X

«

»

Szybki deal w Kinguinie – FIFA 15

kinguin logo

Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER i bez uwzględnienia Kinguin Buyer Protection.

Fifa 15 EA Origin Key – 53,33 zł poza UE (65,60 zł z VAT)

Kinguin to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na Kinguin jest więc obarczone pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 2,95 zł możecie zakupić Ochronę Kupujących Kinguin, gwarantującą zwrot pieniędzy na okres 30 dni od zakupu.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają podatku VAT (dla Polski wynosi on 23%) oraz opłaty za płatność wynoszącej 1,77 zł.

 • bastard

  Coś często ten kejszop mi się pojawia nawet z włączonym filtrem, który nb. z jakiegoś powodu również bardzo często się resetuje. Rzekłbym, powraca jak zły szeląg. Gdybym był złośliwy rzecz jasna 🙂

  • Sorry, pomyłka.

   • bastard

    Luźna łydka. Niektórzy z nas mają po prostu awersję. Tak jak są obrońcy Uplay i przeciwnicy GOG. Ot, taki folklor 😉 Moje oko też nie dostrzega cen wyższych niż 20€, spogląda jednak cierpliwie z innej perspektywy.