Świeżutkie AK-xolotl za jedyne 29 zł w Instant Gaming

Szczęście dzieci czy potęga i moc? Świeżutkie AK-xolotl za jedyne 29 zł w Instant Gaming

Łowcy, lubicie rogale? Jeśli tak, to jedną z najnowszych produkcji z tego gatunku zakupicie tanio w Instant Gaming. Klucz Steam z AK-xolotl dostępny jest za jedyne 29,16 zł. Na platformie Valve tytuł ten został wyceniony na 86,99 zł. Premiera AK-xolotl miała miejsce 14 września, a sama gra zbiera pozytywne opinie od graczy i recenzentów. Jeśli natomiast zastanawiacie się o co chodzi w tytule wpisu to… Aby uniknąć spojlerów, zdradzimy Wam jedynie, że w produkcji możecie ratować i wychowywać młode aksolotle lub wysysać z nich szczęście, aby znacznie zwiększyć potęgę protagonisty. Wybór jest prosty, prawda? 🙂

UWAGA! Jeśli doceniacie obecność polskich wersji językowych w produkcjach niezależnych, to pragniemy poinformować, że AK-xolotl posiada polskie napisy.

Aktualizacja

Oferta ponownie dostępna w cenie 29,16 zł.

Brak prowizji za płatność.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.