X

«

»

Szaleństwo W Środku Tygodnia w Kinguinie (1.03)

kinguin logo

Ceny z kodem zniżkowym LOWCYGIER i bez uwzględnienia Kinguin Buyer Protection.

promocji „Szaleństwo W Środku Tygodnia” zakupicie m.in.:

Far Cry Primal Uplay CD Key – 132,23
 American Truck Simulator Steam CD Key – 49,56 zł
Mortal Kombat X Premium Edition Steam CD Key – 28,29 zł
❤ Middle-Earth: Shadow of Mordor Premium Edition Steam CD Key – 17,98 zł
Just Cause 3 Steam CD Key – 86,76 zł
Fallout 4 Season Pass Steam CD Key – 111,57 zł
Dragon’s Dogma: Dark Arisen Steam CD Key – 65,68 zł
Diablo 3 – Reaper of Souls EU Battle.net CD Key – 56,63 zł

RUST Steam Gift – 40,21 zł
Master of Orion Collector’s Edition Steam CD Key – 77,79 zł
Call Of Duty Ghosts Steam CD Key – 20,62 zł
Dying Light: The Following Expansion Pack Uncut Steam CD Key – 59,32 zł

Kinguin to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na Kinguin jest więc obarczone pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 1 Euro możecie zakupić Ochronę Kupujących Kinguin, gwarantującą zwrot pieniędzy na okres 30 dni od zakupu.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają opłaty za płatność wynoszącej 1,77 zł.

 • o, wczesny dostęp do Master of Orion: Conquer the Stars w całkiem dobrej cenie.

  • Niezła prowizja..
   na gama-gama ru było za ~47zł … na yuplay jest teraz w podobnej cenie.

 • Zapomnieliście dodać, że w tym „sklepie” aktywowane gry po paru tygodniach znikają z konta lub konta są blokowane…

  • Nie przesadzajmy, większość ‚arsenału’ pochodzi z gama gama, tylko drożej, więc niemożliwym jest zniknięcie tych kluczy, a pozostałe to już po prostu trzeba patrzeć od kogo się kupuje – kupując od Global Games nie ma się czego obawiać, ale wybierając ofertę społeczności to wiadomo różnie może być. Na GOGa bym się nie skusił, bo te potrafią znikać, ale klucz Steam od pewnego sprzedawcy czemu nie? Chociaż jak jest u niego za 70 zł, to na gama gama będzie za 50 zł. 🙂 Takie realia.

  • Masz jakieś dowody, spotkało Cię to czy tylko opowiadasz zasłyszane gdzieś tam opowieści ? Nie żebym bronił keyshop’y … każdy ma prawo wyboru (dla mnie osobiście regionalizacja steam’a to jakaś porażka, w tym podstawowa: uzasadnienie że skoro w danym kraju jest duże piractwo to cenna powinna być niższa). Mam 80+ steam’owych gier kupionych na g2a / kinguin / cdkeys. Pierwszy zakup jakieś 1,5 roku temu. Słuchając Tobie podobnych zrobiłem kiedyś skrypt który weryfikuje czy kupione rzeczy dalej są przypisane do mojego konta. I wiesz co, niespodzianka … nic jeszcze nie zniknęło.

   • Co do GOG’a i G2A ostatnio mialem nieprzyjemna sytuacje, mianowicie zniknęła mi gra Pillars of Ethernity i po wymianie wiadomosci z Supportem GOG’u okazalo sie ze gre zakupiono za pomoca kradzionej karty i mam sie kontaktowac z supportem G2A po wymianie paru maili zwrocili pieniadze ale tylko dzieki temu ze mialem wykupioną ochrone G2A shield na tamten zakup, oczywiscie po przelaniu pieniedzy na paypal wzieli sobie oplate za przelew 1 euro -.-.

    • OK – widziałem wpisy że ludziom usuwali gry z GOG’a … nie wiem sam korzystam z tej platformy bardzo mało.

     W moim poście piszę o swoich doświadczeniach związanych tylko z grami Steam’owymi. Aby nie było że jest tak, różowo przynajmniej 3 razy w G2A miałem już przypadki że otrzymałem zużyte klucze. W takie sytuacji niestety pozostaje droga przez mękę … udowadnianie że białe jest białe itd. Na szczęście wszystkie udało się rozwiązać na moją korzyść … tyle że w jednym wypadku trwało to dobre 2 miesiące.