Steal Of The Day w Kinguinie - Call of Duty: Black Ops 4

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność (najkorzystniej wybrać Przelewy24). 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Steal Of The Day w Kinguinie – Call of Duty: Black Ops 4"

  1. Kampania w BO3 mocno zasysała, a 98% graczy jej nie ukończyło… No ciekawe czemu woleli pracować nad czymś innym.

   1. Chociaż jak patrze na trailery i gameplaye to nie wiem nad czym pracowali

   2. No bo akurat w BO3 kampania była do bani, ale w praktycznie wszystkich pozostałych częściach była co najmniej bardzo dobra, także ciężko tutaj bronić tej decyzji twórców, że wycięli(przeważnie) bardzo dobry element, zastępując go trybem BattleRoyale, którego nikt się nie domagał, tylko dlatego, że ten obecnie się świetnie sprzedaje. No ale rynek zweryfikuje ten wybór bez wapienia, więc zobaczymy jak będzie.

   3. No w tej części kampania ssała – więc wystarczyło wrócić do wzorców z BO i BO II. A że woleli po prostu odpuścić temat to już inna sprawa. No cóż, za rok ma być nowe Modern Warfare z kompetentnym singlem. Tą część można z czystym sumieniem sobie odpuścić.

   1. No nie wierzę, inne portale też tak podają. Dziarscy reformatorzy zapisów matematycznych. Co dalej? Plusy dodatnie i ujemne?

    1. Tak i niniejszym zwracam honor panom łowcom. (Chociaż ja osobiście takiego zapisu bym nigdy nie użył).
     Ty sam polubiłeś własną wypowiedź? Super:)

    2. Czwórka w takiej postaci występuje chociażby na tarczach zegarów. Mimo że cyfra cztery w ogólnie przyjętej formie zapisu występuje jako IV, forma IIII również jest poprawna.