STAR WARS Jedi: Ocalały na konsole Xbox Series za 271,76 zł zamiast 349,90 zł w MS Store

STAR WARS Jedi: Ocalały na konsole Xbox Series za 271,76 zł zamiast 349,90 zł w MS Store

Premiera STAR WARS Jedi: Ocalały za nieco ponad miesiąc. Już dziś możecie jednak zamówić pre-order gry 78 zł taniej w brazylijskim regionie Microsoft Store. Wykorzystując karty podarunkowe w walucie BRL cena STAR WARS Jedi: Ocalały w wersji na konsole Xbox Series X|S wyniesie 271,76 zł.

Promocja na STAR WARS Jedi: Ocalały na konsole Xbox w brazylijskim Microsoft Store:

Podaną cenę uzyskacie dzięki tanim doładowaniom BRL z Instant Gaming:

Brak prowizji za płatność.

Łowcy, data premiery STAR WARS Jedi: Ocalały została przełożona na 28 kwietnia 2023 roku. Jeśli preferujecie pudełkowe wydania kupowanych gier, to zachęcamy Was do rzucenia okiem na nasz przegląd najlepszych ofert na STAR WARS Jedi: Ocalały.


Jak kupić tanio STAR WARS Jedi: Ocalały w brazylijskim Microsoft Store?

Krok 1. Zakup karty podarunkowe o łącznej wartości 340 BRL w sklepie w Instant Gaming:

Brak prowizji za płatność.

Najlepsze aktualne oferty na tanie doładowania BRL znajdziecie w poniższych tabelkach:

Krok 2. Zaloguj się do swojego konta Microsoft za pośrednictwem PC z systemem Windows. Przejdź do Ustawień Systemu, a następnie wybierz zakładki Czas i Język oraz Język i Region. Teraz należy zmienić region systemu z Polski na Brazylię, co umożliwi aktywację kart podarunkowych w walucie BRL. Zmiana ta jest tymczasowa i po całym procesie będziecie mogli przywrócić ustawienia domyślne.

Krok 3. Uruchom aplikację Microsoft Store i kliknij na avatar swojego profilu w prawym górnym rogu okienka sklepu. Następnie wybierz opcję Zrealizuj kod lub karty upominkowe. Teraz wystarczy aktywować karty podarunkowe zakupione w Instant Gaming.

Krok 4. Kup STAR WARS Jedi: Ocalały w brazylijskim Microsoft Store korzystając w koszyku z salda 340 BRL:

Po finalizacji zamówienia możesz przestawić region konta Windows z powrotem na Polskę. Zmiany regionu nie niosą ze sobą żadnych konsekwencji.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.