Promocja na Split/Second Velocity

Split/Second od 5,97 zł w Kinguinie i G2Play

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Split/Second od 5,97 zł w Kinguinie i G2Play"

 1. Jak ktoś kupi to radzę uważać na jedną rzecz, w grze jest paskudny bug(nie poprawiony w żadnym patchu i nigdy już nie będzie, bo studio odpowiedzialne za tę grę zostało zamknięte) który psuje save’a powyżej jakiegoś levelu postępu tj. przy określonej liczbie punktów, wiec zależnie od tego czy zdobywa się wszystkie gwiazdki czy tylko minimum, może on wystąpić w innym momencie. Gdy pojawi się komunikat o błędzie zapisu, to trzeba wtedy kontynuować grę, przechodząc kilka kolejny leveli, aż zapisze się poprawnie, jeśli się wyjdzie do start screena tudzież grę wyłączy, to już po sejwie. Ja nieświadomie tak zrobiłem, a byłem już bardzo daleko, dodatkowo maksowałem gwiazdki w każdym jednym wyścigu(a ta gra bynajmniej łatwa nie jest, jeśli chce się maksować), i z tego powodu nigdy Split second już nie ukończyłem :/

   1. Spoko, ja w ten sposób straciłem save’a to chce chociaż przestrzec przed tym innych. Warto robić backup po każdym trudniejszym wyścigu/evencie, bo poziom trudności niektórych wyzwań jest diabelnie wysoki.
    Niby ten bug występuje przy jakiejś określonej ilości punktów, ale informacje co do tego były w internetach nieco sprzeczne toteż wolę nie podawać żadnych liczb.
    Miłego grania 🙂 .

  1. ale macie problemy
   ja kupiłem skyrima 5 lat temu na kinguinie i do dziś mam go

   1. po prostu mogę poczekać i nie płacić prowizji za płatność, będzie taniej, ja mam czas i w co grać przez lata

 2. Też bym brał z normalnego sklepu/HB na razie odpuszczam bo kupka wstydu

   1. Przy tak niskich cenach za klucz można schować rycerskość do kieszeni 😛

   2. kupuj same pudełkowce-najlepiej edycje kolekcjonerskie 🙂 tu może dostałbyś resoraka +plakacik 😉

    1. Skocz mi po piwo.

     A jeśli nie zrozumiałeś aluzji „pokazuję i objaśniam” – nie mów mi, co mam robić i jak wydawać własne pieniądze. Nie kupuję w keyshopach i tyle. Gdzie i co kupują inni niespecjalnie mnie obchodzi.

    2. Jeśli nie zrozumiałeś żartu pokazuję i objaśniam:
     😉
     Jeśli nie wiesz co to znaczy użyj google.
     A teksty typu „skocz po piwo” kieruj do swoich dzieci-nie do mnie.

 3. W grę fajnie się grało na xboxie 360 ale na PC trochę odstrasza brak możliwości 60 fpsów 😛 jest mod ale niestety gra wtedy buguję się z kamerami wybuchów.