South Park: Kijek Prawdy za 10,78 zł w G2A

3% cashbacku z kodem LOWCYGIER

South Park: The Stick of Truth Uplay Key GLOBAL – 10,78 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "South Park: Kijek Prawdy za 10,78 zł w G2A"

 1. Fabuła i klimat są świetne, ale system walki szybko nudzi swoją powtarzalnością.

  1. Tak strasznie powtarzalne, że aż 50h nabiłem 😛 Właśnie rotacja toważyszami i ich specialami dawała mi najwięcej frajdy (jąkana buff piosenka, gówniana nuta, ogień z tyłka, plagi) kombinacji jest multum i nie ma jednej uniwersalnej, a każda rozwala system 🙂 Teraz czekam na promo na 2 część, bo wiem, że warto.

    1. Pierwszy raz grałem bez oglądania ani 1 odcinka South Parka i fajnie się grało, potem zagrałem 2 raz po obejrzeniu wszystkich odcinków i grało się jeszcze lepiej.

    2. @lowcygier-a59afb1b7d82ec353921a55c579ee26d:disqus nie masz pewnosci że jesteś gotów na ten poziom groteskowości humoru – fabularnie nie musisz nic wiedzieć z serialu.

    3. Moim zdaniem nie ma sensu grać bez znajomości serialu, ale z drugiej strony jeśli podpasuje Ci humor w Kijku Prawdy, to prawdopodobnie będziesz chciał obejrzeć South Park 🙂

    4. Ja widziałem może kiedyś jeden albo 2 odcinki serialu a miałem wielką radochę z grania w to, nie pamiętam kiedy ostatni raz doświadczyłem takiej autentycznej, wręcz dziecięcej frajdy z grania. Ale bądź gotów na humor który ostro jedzie po bandzie i z niej nie zjeżdża do końca.

   1. Ta, a ja znam ludzi twierdzących że Skyrim ma dobrą fabułę. Walki są powtarzalne i się nudzą. Duża część umiejętności jest bez użyteczna, tak samo jak niektórzy towarzysze (imo tylko Butters tak naprawdę ma sens, a reszta to szukanie zabawy na siłę ).
    Nie polecilbym gry komuś, kto nie jest fanem SP. Ten humor i klimat ma pełne prawo odpychać.