Sniper Ghost Warrior 3 za 18,62 zł w G2A

3% cashbacku z kodem LOWCYGIER

Sniper Ghost Warrior 3 Steam Key GLOBAL – 18,62 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Sniper Ghost Warrior 3 za 18,62 zł w G2A"

  1. Season Pass to przede wszystkim 2 nowe mini-kampanie, które fabularnie niestety niewiele wnoszą. „The Escape of Lydia” jest krótka, na 30-50 min. „The Sabotage” jest bardzo dobre, przejście zajmuje ok. 4-8 godzin, w zależności czy ktoś robi aktywności poboczne (które są lepiej pomyślane niż w głównej kampanii). Season Pass daje też dostęp do multi, o którym się nie wypowiem, bo nie grałem, ale ludki narzekają na forum na brak systemu anty-cheat oraz reset postępów bez powodu. W samej kampanii dostajemy nowe bronie i samochód. Karabin snajperski jest przydatny bo nie trzeba się użerać z podstawową bronią na początku gry. Z łuku nikogo nie udało mi się ustrzelić (to nie Far Cry). Podsumowując, jeśli nie ma dużej różnicy w cenie Season Pass jak najbardziej warto.

 1. Jak obecnie wygląda stan gry? Ostatni raz grałem w betę no i męczyłem się niemiłosiernie z głupotą przeciwników. Poprawili coś z tym?

  1. Kupiłem niedawno gra jest spoko otwarty świat i ogółem za tą cenę warto.

  1. Gra ogólnie jest po polsku dubbing.
   Jak na G2A jest world to będzie PL.

 2. Pytanie jak z multiplayerem bo ponoć wprowadzili? A w sumie tylko multi mnie interesuje bo singla przeszedłem na pożyczonej konsoli