Promocja na Shadow Tactics

Shadow Tactics: Blades of the Shogun za 24,12 zł w GAMIVO

Shadow Tactics: Blades of the Shogun Steam CD Key – 24.12 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Shadow Tactics: Blades of the Shogun za 24,12 zł w GAMIVO"

 1. 20,52 zł (oczywiście cena bez opłat) z kodem clubic15. Kod na 400 użyć, więc kto pierwszy, ten lepszy. Kto chce, to se skorzysta.

  Nie ma za co.

 2. GAMIVO wymaga wysłania zdjęcia naszego ID tak więc nie polecam. Zwłaszcza, że na Bazarze można kupić za tą samą cenę.

  1. Zdjęcia czego? Ja kupiłem bez żadnych zdjęć i nigdy wcześniej też im nic nie wysyłałem. Halo, tu ziemia.

   1. Stoi jak byk w Terms & Conditions:
    „4.15. GAMIVO is entitled to verify the data of the User provided in the registration form or during the purchase process by requesting from the User to present proper, valid documents confirming said information, including but not limited to a scan of an identification document”.

    Wiadomo, że zdarza się to raz na ileś zamówień ale Ty + osoba niżej dziwicie się jakby Fenarid w tym przypadku pisał co najmniej o wylądowaniu kosmitów na Ziemi.

    'Halo, tu ziemia’

    1. ciekawe od czego to zależy że od jednego chcą takich cudów a od drugiego nie…

  2. Potwierdzam, zażądałem zwrotu pieniędzy, nie bedę wysyłać zdjęcia dowodu dla gry za 20zł xD

  3. U mnie rejestracja przebiegła bez zdjęcia ID. Gra już na koncie steam. Ciekawe od czego to zależy.

   1. jak nie kombinujesz z jakimś IP z kambodźy to pewnie nie trzeba skanu dowodu, a jak rżniesz 007 na necie i kamuflujesz IP to już uznają za podejrzanego typa

  4. Dziękuję za ostrzeżenie przed oszustami, będę pamiętał żeby omijać szerokim łukiem ten sklep.

 3. Słuchajcie.. A jak to jest z tym zaznaczaniem kraju, jeżeli chodzi o doliczenie podatku VAT? Zaznaczacie Poland czy Outside EU i płacicie sporo mnie? Nie ma żadnych konsekwencji?

  1. Mogą być konsekwencje, poszukaj w Google jak skarbówka za takie oszustwa podatkowe potrafi się po kilku ltach odezwać i przyłożyć karę np. 200 tysięcy złotych, a jak nie masz gotówki to idziesz siedzieć. Ludize za błędnie odliczony długopis siedzą w pace, a co dopiero oszustwo podatkowe na taką skalę. Także ja bym uważał, bo adres komputera łatwo namierzyć, a jak łatwo to polecam zagrać w Watch Dogs 😉

 4. pierwsze słyszę -nic nim nigdy nie wysyłałem-o żadne zdjęcia nigdy nie prosili.