Ryse: Son of Rome za 8,58 zł w GAMIVO

Ryse: Son of Rome Steam CD Key – 8,58 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Ryse: Son of Rome za 8,58 zł w GAMIVO"

 1. Dobra cena? Dobra gra? Podobały mi się Batmany i Middle-earthy to też mi się spodoba?

  1. Cena dobra, system walki jest trochę prostszy niż w tych grach i nie ma sandboksa i pobocznych aktywności tak dużo. To korytarzowy prosty slasher, jego główny atut to grafika.

  2. Gra naprawdę niezła – jak lubi się klimaty rzymsko-barbarzyńskie oraz napi@#$anie mieczem i włóczniami podczas oblężeń i mocno widowiskowych bitew, to naprawdę warto wziąć za tą cenę. System walki jest naprawdę przyjemny, ale z drugiej strony jest również mocno powtarzalny i liniowy. Fabuła też jajec nie urywa, ale nie o to chodzi przecież w tego typu grach – tu liczy się prosta, krwawa rozwałka, a w tym tytuł jak najbardziej daje radę moim zdaniem.

  3. ja lyknalem bez popitki, ale lubie czasy imperium rzymskiego, wiec moze to zadecydowalo. ogolnie przyjemna gierka

  4. Kupiłem kiedyś za dychę na Bazarze, w sumie nie żałuję ale ogólnie bardzo średnia. Grafika ładna, ale system walki taki słabo przemyślany, mocno odstaje od tych z Batmana, Shadow of Mordor czy nawet Assassinów. Przeszedłem na 3 posiedzenia przed kompem na średnim poziomie. Fabuła taka sobie.

  5. Ja przeszedłem raz (kilka godzin) i okazała się na tyle dobra, że przeszedłem ją drugi raz na wyższym poziomie trudności, a potem pobawiłem się jeszcze w trybach arenowych. To jest naprawdę niezła gra – prosta, krótka, ale satysfakcjonująca, do tego ma przyjemny tryb walki i nie najgorszą fabułę.

   Branża ją słusznie objechała, bo reklamowano ją jako system seller Xboxa One, ale traktując jak jako krótką grę akcji, szczególnie za te 9zł, to IMO ciężko jest jej nie polecić.

  6. Gdybym zapłacił za nią cenę premierową, pewnie bym się wkurzył, bo: a) strasznie krótka, b) fabuła głupiutka c) system walki uproszczony. Jak za dychę? Bierz, nie zastanawiaj się! Gra jest a) krótka, ale piękna, a jej setting oryginalny, b) fabułą głupiutka, ale nie aż tak znowu aby nie grać dalej, c) walka banalnie prosta ale za to bardzo efekciarska.

 2. Spędziłem przy niej z godzinkę kiedy rozdawali za darmo, jak już ktoś wspomniał graficznie bardzo ładna, efekciarska (zwłaszcza zabijanie) ale prosta do bólu – dlatego też mnie nie porwała.

 3. Kurła, spóźniłem się, już po 15 zł, ahh, nie przycebuliłem :p

 4. fajne gra bez soundtracka 15 zl. z 185. 170zl za sam soundtrack?