playstation-plus-premium-extra-janusz-nosacz-facebook

Rok PlayStation Plus Extra dla nowych i wybranych wracających za 280 zł (możliwe 259,63 zł + 20 zł na kolejne zakupy) w PS Store (akt.)

Korzystając z przedświątecznej promocji Sony na abonament PlayStation Plus dla nowych lub wybranych powracających użytkowników możecie kupić 12 miesięcy PlayStation Plus Extra za 259,51 zł zamiast 280 zł.

Aktualizacja

Niestety okazało się, że poprzednia metoda nie jest dostępna dla każdego. Jak donoszą nasi użytkownicy, dodatkowy rabat w wysokości 30% na ulepszenie do PS Plus Extra przyznawane jest losowo, co nie zostało wykryte w ramach naszych testów. Zaktualizowaliśmy wpis, uwzględniając brak dodatkowego rabatu.

Jak kupić PlayStation Plus Extra za 259,51 zł w PS Store

Aby zakupić roczny PlayStation Plus Extra tanio postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Krok1: Kupujemy 3 doładowania do PlayStation Store o wartości 100 zł.

Krok 2: Zakupione karty podarunkowe aktywujemy w PlayStation Store. Po zalogowaniu na konto PS Store w przeglądarce internetowej kliknij na avatar (prawy górny róg strony), a następnie Wykorzystaj kod.

Krok 3

Krok 3: Kupujemy 12 miesięcy PlayStation Plus Essential za 120 zł w PlayStation Store.

Krok 3: Ulepszamy abonament PlayStation Plus Essential do PlayStation Plus Extra za 160 zł w sklepie PS Store. Ostatecznie za 12 miesięcy abonamentu PS Plus Extra zapłacimy 280 zł lub wykorzystując giftcardy 259,51 zł, a w portfelu PlayStation Store zostanie nam dodatkowe 20 zł na kolejne zakupy.

Uwaga! Promocja na abonament PlayStation Plus w sklepie PlayStation Store obowiązuje tylko do 20 grudnia.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.